Гірськолижні тури в Польщу

Відвідування дозволено. Для в'їзду в країну необхідно пред'явити сертифікат щодо пройденого курсу вакцинації від коронавірусу або довідку про перенесений COVID-19. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Польщі

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Гірськолижний відпустку в Польщі

Країна, яка привертає барвистими пейзажами і високими горами, зручно розташована в центрі Європи. Гірськолижні тури в Польщу в Закопане - вибір туристів, які хочуть провести зимову відпустку насичено, але недорого. Відповідне місце, щоб вперше стати на лижі, навчитися кататися на сноуборді і спробувати ковзани.


гірськолижна інфраструктура

У Польщі багато схилів, тому конкуренція впливає на ідеальний стан і сучасне оснащення трас. Цікавим місцеві курорти представляються недосвідченим новачкам, яких навчають катання в спеціалізованих школах.

Готельна база розрахована на категорії туристів з різним достатком. Якщо подбати про поїздку заздалегідь, навіть в самий розпал в готелі можна забронювати недорогий номер. При готелях доступна розважальна інфраструктура на будь-який запит: ресторани, басейни, спа-центри, дискотеки, фітнес-зали та ковзанки.


Кращі гірськолижні курорти

Компанія Poehalisnami.ua виділила лідерів продажів турів на гірськолижний відпочинок в Польщі:

  • Карпач.Має у своєму розпорядженні лижних маршрутом довжиною 17 км і зоною катання поза трасою. Частково розташований в Національному парку, тому оточене мальовничими пейзажами.
  • Закопане.Центр зимового відпочинку з розвиненою інфраструктурою, який пропонує не тільки траси всіх рівнів складності, але і ряд спеціалізованих шкіл, де навчають лижного майстерності дітей і дорослих.
  • Вісла.Підійде сім'ям для спокійного зимового відпочинку. Крім трас для бігових лиж, тут є спуски для саней. Працює аквапарк.
  • Криниця.Курорт в центрі гірського хребта, розташованого на висоті 550-600 м над рівнем моря. Має у своєму розпорядженні максимальною кількістю трас - 21 шт.
  • Звардонь.Тут гірськолижна Польща межує зі Словаччиною і пропонує трамплін для стрибків, траси для бігових лиж, схили без лісів, обладнаний сноупарк і навчальні школи.
  • Устронь / Чанторія.Відома кращої канатною дорогою в горах Бескид, літньої саночною трасою, модернізацією бугельного витягу і установкою освітлення для катання вночі.

Скільки це коштує?

Залежно від курорту сезон стартує в 20 числах жовтня і триває аж до квітня. Ціни на гірськолижні тури в Польщу на 2022 рік підвищуються до кінця грудня. Так вони утримуються до другої половини січня, а потім поступово йдуть на спад. Відносно вартості скі-пасу, то по туристичним комплексам вона варіюється від 5 до 25 EUR.