Тури в Єгипет з Кишинева

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Єгипет радий гостям завжди. Стародавня країна, що розкинулася на берегах Червоного та Середземного морів, може похвалитися теплим кліматом. Купувати путівки, що горять, в Єгипет з Кишинева для вигідної поїздки реально 12 місяців на рік. Звичайно, є особливості відпочинку за сезонами, але «середню температуру по лікарні» це не змінює, адже в низький сезон можна провести час чудово, і заощадити.

Відпочинок на єгипетських курортах

Так повелося, що левова частка гостей країни приїжджає відпочивати на курорти Червоного моря. Унікальне своєрідне море приваблює туристів з усіх куточків Землі. У його глибинах мешкає неймовірна кількість видів морських тварин, а різновидів коралів — близько 170. Навіть якщо боязко освоювати дайвінг, все одно приміряйте маску для снорклінгу, щоб на власні очі побачити чари під водою.

Купивши тур із Кишинева до Єгипту, мандрівники отримують можливість познайомитися з однією з найдавніших нині існуючих держав, побачити фантастичні піраміди та сфінкси, а також трошки відчути себе Жаком Івом Кусто під час занурення у глибини Червоного моря.

Червоне чи Середземне море?

На узбережжі Червоного моря розташовані такі курорти:

  • Хургада
  • Шарм-ель-Шейх
  • Таба
  • Макаді-Бей
  • Сафага
  • Марса-Алам

Тури до Єгипту з Кишинева в ці міста вибирають для відпочинку на золотистих пісках і занурення з аквалангом, занять віндсерфінгом та іншими видами водних активностей. Інфраструктура на узбережжі розвинена чудово, все продумано для того, щоб до місцевих готелів приїжджали туристи від малого до великого.

У Мерса Матрух та Олександрію на середземноморське узбережжя прибуває на порядок менше людей. Можливо, для когось це стане вирішальним фактором у виборі. Путівка до Єгипту з Кишинева за цим напрямком дозволить анітрохи не гірше відпочити на морі, і водночас познайомитись із культурною стороною єгипетської держави.

Менеджери «Поїхали з нами» працюють з усіма видами туристичних пакетів та допоможуть замовити путівку у будь-який сезон. Залежно від часу, коли ви плануєте відпустку, вам запропонують розглянути раннє бронювання або придбати гарячий тур. Якщо ви вільно орієнтуєтесь в інтернеті, можете замовити путівку самостійно. Сайт poehalisnami.ua організований логічно та зручно, за допомогою фільтрів необхідне знайдеться за лічені хвилини.