Тури в Індонезію

У зв’язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Індонезії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

про Індонезії

Туризм складає невід'ємну частину економіки держави, тому з кінця минулого століття в розвиток і модернізацію відповідної інфраструктури вкладаються значні кошти. Індонезію славлять красиві морські пейзажі, екзотичні флора і фауна і безліч пам'яток.

Країна розташована в південно-східній частині Азії. Північну частину Республіки омиває Південно-Китайське море, до південних і західних берегів підступає Індійський океан, а до східних - Тихий. Дешеві тури в Індонезію «Все включено» відкривають можливість відпочити на кращих острівних курортах, як Балі, Ломбок, Гілі Траванган, Ява та інші.

Згідно з дослідженнями вчених, перші поселення на території держави виникли 73 тис. Років тому. В Індонезії утворилося кілька держав в I-III століттях нашої ери, найбільш могутня з них - імперія Маджапахит.

Однак прянощі і спеції, які ростуть в Індонезії, викликали особливий інтерес у європейських колонізаторів. У 1512 році територією заволоділи португальці, після них за землі змагалися голландці, англійці та японці. У 1945 році останні допомогли державі отримати незалежність.

Клімат країни переважно екваторіальний, тому пляжний відпочинок в Індонезії переважає над іншими видами туризму. Протягом року температурні коливання незначні: ± 3 ° С. В середньому показники термометра тримаються в межах +26 ° С. Однак в горах вище 1500 м, бувають заморозки. Рівень вологості на курортах становить 80%, в рік випадає від 2 тис. Мм (на рівнинах) до 6 тис. Мм опадів (у горах).

Температурний режим води в прибережних водах популярних курортів зберігається в межах +26 ... + 28 ° С, але путівка в Індонезію принесе більше задоволення в сухий сезон - з квітня по жовтень. В інший період йдуть дощі, за винятком північних островів, для яких опади розподілені рівномірно протягом усього року


Відпочинок в Індонезії


курорти Індонезії

 • Джакарта- столиця держави. У місті знаходяться найбільша мечеть в Південно-Східній Азії, етнографічний парк, де можна познайомитися з архітектурою і культурою кожної з 33 провінцій Індонезії, і безліч інших визначних пам'яток. Вартість путівки в Індонезію повністю виправдовується, якщо брати тур з включеними ознайомчими екскурсіями по місцях краю.
 • Балі- популярний курорт, який приваблює чистими пляжами, красивими ландшафтами і стародавніми храмами.
 • Кута- курорт, орієнтований на молодь. Тут безліч барів і клубів.
 • У Сулавесікрасива природа, гірські озера, найкращий дайвінг і дотримується багато місцевих традицій.

види відпочинку

 • Пляжний.Всі популярні індонезійські пляжідоглянутіі чисті, з прозорою водою, і добре розвиненою інфраструктурою.
 • Водний спорт.Кращим місцем для підводного плавання вважається затока Манадо поблизу Сулавесі, а для серфінгу - курорт Кута.Популярний серед відпочиваючих і рафтинг, який організовують по річках островів Калімантан і Балі.
 • Екскурсійний.На території Індонезії 8 об'єктів ЮНЕСКО, ще 11 в числі кандидатів на включення до списку всесвітньої спадщини.
 • Екотуризм.Незвичайна природа, місцями збереглася в первозданному вигляді, і різноманітність ландшафтівприваблюють сюди безліч птахів і тварин. На території країни налічується понад 35 Національних парків - вагомий аргумент, щоб знайти тур в Індонезію і відвідати ареал проживання вимираючих видів, як яванський носоріг і суматранський тигр.

Кращий час для відпочинку

Ціни на путівки в Індонезію залежать від сезону. Більшість туристів сюди приїжджає з квітня по жовтень. А з листопада по березень курорти потрапляють під рясні і часті дощі. Чим ближче до періоду тропічних злив, тим більше вартість туру в Індонезію знижується. Температура повітря в зимовий період тримається позначки +26 ° С.


Путівник по Індонезії


Топ пам'яток

 • Боробудур на острові Ява.Це найдавніший храмовий комплекс країни, охороняється ЮНЕСКО.
 • Ліс мавп,розташований в Убуд, тут мальовнича природа і безліч спритних мешканців парку.
 • Парамбанан на острові Ява.Ще один храмовий комплекс зі списку ЮНЕСКО, відрізняється особливою кам'яним різьбленням як декор.
 • Таман Сарі- водний замок поблизу Джокьякарта.
 • На горі Гунунгна острові Бінтан лісу, річки і водоспади, якими можна насолодитися по шляху на оглядовий майданчик.
 • Храм ПураБесакіх, розташований на найвищій горі Балі.

Корисно знати

 • Не залишайте без нагляду сумочки і цінні речі на пляжі.
 • Вода з-під крана поганої якості, так що віддавайте перевагу бутильованої. Крім того, стежте за якістю льоду, який додають в напої.
 • На більшій частині узбережжя коралові рифи, тому щоб не поранитися, придбайте заздалегідь спеціальні гумові тапочки.
 • Використовуйте репеленти та москітні сітки.
 • Міняйте валюту тільки в банках або обмінних пунктах.