(067) 599 83 00(050) 461 36 00

Країни, курорти

Країна
Всі країни
Курорт
Всі курорти

На сайті poehalisnami.ua представлені тури в популярні і екзотичні курортні країни світу. В каталозі і турист-початківець, і досвідчений мандрівник знайдуть путівки до душі і кишені. Вибирайте напрям в залежності від мети подорожі або зверніться за консультацією до експерта турфірми, щоб відправитися на відпочинок своєї мрії.

На море з «Поїхали з нами»

Жодне серйозне турагентство не проігнорує улюблені пляжні напрямки українців - Туреччину і Єгипет. Близьке розташування, All Inclusive і доступні ціни приваблюють туристів. Південне турецьке узбережжя радує великою кількістю розваг і визначних пам'яток, єгипетські курорти притягають цінителів підводної краси Червоного моря.

Популярні туристичні напрямки в осінньо-весняний період - Таїланд, Мальдіви, Гоа. Влітку українці шукають путівки в Болгарію, Іспанію, на Кіпр. Користуються попитом тури в ОАЕ, де пляжний відпочинок поєднується з великою кількістю унікальних розваг і таємничим східним колоритом.


Пізнавальні екскурсії

Мандрівники часто поєднують огляд визначних пам'яток з відпочинком у моря, шопінгом або поїздкою в гори. Але воістину туристичні країни світу цікаві просто для неспішних прогулянок, знайомства з історією, природою і культурою. Чого тільки варті льодовики і водоспади Ісландії, старовинні вулички Чехії, сліди цивілізації майя в Мексиці.

На окрему увагу туристів заслуговують свята і фестивалі в усіх куточках планети. Взимку мандрівники з'їжджаються на Бразильський і Венеціанський карнавали, на святкування Нового року за східним календарем в Китаї. Навесні варто відвідати Фестиваль фарб в Індії, День Святого Патрика в Ірландії, Фестиваль тюльпанів в Нідерландах. Влітку збирають шанувальників музичні події Tomorrowland в Бельгії, Rock en Seine - у Франції, Roskilde Festival - в Данії. Восени можна не відвідати пивний Октоберфест в Німеччині, Фестиваль вина в Гонконзі, Гелловін в західних країнах.


Гірськолижні тури і екотуризм

Взимку туристичні агентства в найширшому виборі пропонують путівки, пов'язані з гірськолижним туризмом. На курорти в Швейцарії, Австрії, Словаччини, Грузії з'їжджаються охочі покататися на лижах і сноубордах. У Фінляндії «сніговий» відпочинок прикрасить сусідство справжнього Санти - Йоулупуккі, що мешкає в Лапландії. Влітку багато гірськолижні траси перетворюються в байк-парки для любителів даунхілу, ендуро і фрірайду.

Кенія, Коста-Ріка, острів Мадагаскар роблять ставку на екотуризм. В Європі екологічно чистий відпочинок для гостей обіцяють Італія і Греція, зокрема грецькі острови.


Оздоровлення, Spa & Wellness за кордоном

За спа-відпочинком їхати далеко не доводиться, відомі термальні курорти розташовані в сусідній Угорщині. Поки Маловідомі і досить нові туристичні напрямки для українців - Туніс з таласотерапією, В'єтнам з велнес-програмами в провінції Дананг. Зате давно відомі і популярні цілющі грязі ізраїльського Мертвого моря.

xW2