Франчайзингова пропозиція

Хочете зайнятися прибутковим бізнесом?

Скористайтеся нашою франчайзинговою пропозицією! З ТМ «Поїхали з нами» у вас є шанс приєднатися до нашого успішного проекту.
Туристична компанія «Поїхали з нами» працює з 2004 року. Через 4 роки в 2008-му ми відкрили франчайзингові напрямки. Наша особливість в тому, що ми готові співпрацювати як із новоствореними компаніями, так і з діючими туристичними агенціями.
За цей час ми відкрили більше, ніж 300 офісів в різних містах України та досягли лідерства за кількістю відправлених в подорож туристів, в порівнянні з іншими туристичними агенціями.
Хочете працювати в туристичному бізнесі, але поки що не впевнені в своїх силах? Ми обіцяємо вам максимальну підтримку. Якщо прислухаєтеся до наших рекомендацій, потік туристів у вже вашому бізнесу гарантовано.

Приєднавшись до нас, ви будете успішно працювати:

 • під відомою торговою маркою, що легко запам'ятовується
 • за останніми технологіями туризму
 • з високою якістю обслуговування
 • за єдиними стандартами ведення бізнесу

Що це дасть? Найголовніше — кількість продажу турів

Багато що ми зробимо для вас, і, навіть, дещо за вас!

 • підвищену комісію від туроператорів
 • допоможемо прорахувати фінансову сторону і передамо весь наш досвід
 • ефективний бізнес гарантований з нашою системою по роботі з клієнтами
 • ви зможете продавати авіаквитки без проходження акредитації
Якщо у вас виникнуть запитання або труднощі, ми надамо вам допомогу на всіх етапах розвитку вашого бізнесу і підкажемо, як зробити так, щоб франшиза на турагентство стала для вас максимально успішним та рентабельним проектом.

Але у нас є кілька вимог

1
До місця розташування.
У вас має бути власне або орендоване приміщення на першому або другому поверсі, площею від 20 до 100 кв.м. Добре, якщо приміщення буде розташоване в діловій або центральній частині міста. Населення міста — від 50 тисяч жителів. Ваш офіс має знаходитись в місці, де кожен день проходить багато людей.
2
Фінансові вимоги.
Інвестиції становлять від 150 000 грн. У цю суму входить початковий внесок, витрати на меблі, оренду приміщення, комп'ютерну техніку та інше. Сума стартового капіталу залежить від місця розташування агенції: Київ— 100 000 грн, інші міста мільйонники — 80 000 грн, обласні центри  60 000 грн, районні центри — 40 000 грн.

Для існуючих агенцій діють спеціальні умови

Періодичні платежі

Щомісяця франчайзі здійснює оплату  Роялті  від 1 до 2% від обороту.

Так як у «Поїхали з нами» підвищена комісія у найбільших туроператорів по більшості напрямків (від 11 до 16%), то від даної комісії центральний офіс утримує 1% від 11% і 2% від 12% комісії та вище, тобто чиста комісія буде складати від 10%.

Компанія «Поїхали з нами» зацікавлена в успішній роботі франчайзингового офісу, так як ми заробляємо на роялті, а не на первинному внеску.

В роялті входить:
 • Ви зможете працювати під яскравою торговою маркою «Поїхали з нами», що легко запам'ятається потенційним та вже існуючим покупцям
 • Ми допоможемо вам з навчанням менеджерів і керівників офісів
 • Запропонуємо вам ексклюзивні умови роботи з туроператорами
 • Надамо юридичну консультацію у всіх питаннях
 • Надамо оновлені бази даних готелів

З'явилися питання? Ми з радістю на них відповімо

Запит інформації
про покупку франшизи
Гіровець Сергій

Керівник франчайзингового напряму
Мережі туристичних агентств "Поїхали з нами»

Завантажити франчайзингову пропозицію PDF
Україна, 04655, м Київ
Вул. Старокиївська, 10-г
Бізнес-центр "Вектор", корпус "А", 2-й поверх
Тел .: +38 (067) 402 85 48 , +38 (044) 209 80 24
E-mail: [email protected]

Шукаєте роботу в вашому місті? Хочете знайти перспективну роботу в надійній динамічно розвивається? Тоді команда "Поїхали з нами" чекає на вас!

У зв'язку з активним ростом мережі, ми постійно проводимо набір співробітників. Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди, то запрошуємо вас ознайомитися з нашими вакансіями .

Надсилайте ваше резюме на e-mail [email protected]