Франшиза турагентства

Для чого потрібна франшиза?

Франшиза туристичної компанії початок вашої нової історії! Ви вирішили зайнятися бізнесом і навіть визначились зі сферою туризм. Але досвіду у вас немає. Або ви в туризмі вже давно, але просто вирішили, що пора відкривати власну агенцію. З чого починати? Де шукати менеджерів? Яких? Як вести бізнес? Де брати клієнтів? Як побудувати роботу офісу? Ці та ще безліч інших питань не дають вам спокою. Саме в цю хвилину вам на допомогу прийде франчайзинг. Туристичні франшизи поширені в усьому світі, прийшов час застосовувати їх і в Україні.

Попросту кажучи, франчайзинг  це готова модель ведення бізнесу. І не просто модель, а саме успішна, яка при грамотному та відповідальному підході гарантує отримання доходу і постійне зростання. Франшиза туристичного агентства автоматично зробить вашу компанію частиною мережі, а ви, як власник, отримуєте всі інструменти ведення бізнесу і право працювати під відомим брендом, що дуже важливо на старті. Турагенція по франшизі  готовий, продуманний до дрібниць, план, роки напрацювань і досвіду, які дозволили створити відмінно працюючу систему.

Безсумнівно, вам доведеться витратити чимало зусиль, щоб зробити бізнес успішним, вивчити детально тему туризму. Франшиза турфірми означає, що старт бізнесу з людьми, які працюють в цій сфері більше 14 років, допоможе вам зробити цей процес більш швидким та мінімізує можливі ризики. Франчайзинг в індустрії туризму допомагає стати успішним бізнесменом швидше, адже починаєте ви не з нульової позначки, а вже отримавши в руки необхідні інструменти для розвитку і просування своєї справи.

Франшиза на турагентство відкриває перспективи і передбачає моментальний запуск роботи без довгого періоду підготовки. Фахівці різних сфер діяльності (продажу, CRM, HR, маркетинг, бухгалтерія, фінанси і т.д.) Будуть допомагати вам, даючи відповіді на всі питання, що виникають під час роботи. Франчайзинг турагенції в Україні  реальна допомога бізнесменам, побудована за всіма правилами ведення бізнесу.

Ще один важливий момент: мережа «Поїхали з нами» володіє двома найсильнішими туристичними сайтами України, які забезпечують мережу запитами по туризму: www.poehalisnami.ua/ua, www.turne.ua. А це, насамперед, ваші продажі. Франшиза в сфері туризму  ваш швидкий старт, майбутні успіхи. Отримуючи впізнавану назву, ви отримаєте довіру як від туристів, так і від майбутніх партнерів.

З'явилися питання? Ми з радістю на них відповімо

Запит інформації
про покупку франшизи
Гіровець Сергій

Керівник франчайзингового напряму
Мережі туристичних агентств "Поїхали з нами»

Завантажити франчайзингову пропозицію PDF

Вимоги до відкриття офісу

Існує кілька обмежень при відкритті нового офісу «Поїхали з нами»:

  • У містах, з населенням до 100 000 чоловік може бути тільки 1 агенція «Поїхали з нами» за умови виконання певного плану. Якщо існуюче агентство не виконує план продажу, допускається відкриття 2-ї агенції в цьому місті.
  • Якщо населення міста понад 100 000 чоловік, то офіси не можуть розміщуватися ближче, ніж 500 метрів один до одного (по найкоротшому шляху).
  • Приміщення повинно бути більше 20 кв.м., знаходитись не вище 2-го поверху, мати не менше 3-х робочих місць.

Вартість франшизи

Інвестиції становлять від 150 000 грн. Це необхідний мінімум.

У цю суму входить первинний (паушальний) внесок, витрати на меблі, оренду приміщення, комп'ютерну техніку та інше.

Сума паушального внеску залежить від міста розташування агенції:

- Київ 100 000 грн,
- інші міста-мільйонники 80 000 грн,
- обласні центри 60 000 грн,
- районні центри — 40 000 грн.

Щомісяця франчайзі здійснює оплату роялті від 1 до 2% від обороту.

Так як у «Поїхали з нами» підвищена комісія у найбільших туроператорів по популярним туристичним напрямкам (від 11 до 16%), то від даної комісії центральний офіс утримує 1% від 11% і 2% від 12% комісії і вище, тобто чиста комісія буде складати від 10%.

Чому «Поїхали з нами»?

Понад 16 років
Ми працюємо на туристичному ринку з 2004 року
1 000 000+ туристів
За весь час з нами подорожувало понад 1 000 000 туристів.
Більше 300 офісів
В нашій команді вже більше 300 офісів, розташованих в 83 містах України. Є офіси в інших країнах.
Мережа №1
Останні 4 роки «Поїхали з нами» мережа №1 за кількістю офісів та відправлених туристів серед незалежних мереж в Україні.
CRM-система
Мережа має сучасну CRM-систему, яка дозволяє легко вести бізнес, контролювати та коригувати роботу офісу, працювати з клієнтами. Перевага нашої CRM-системи інтегрована ip-телефонія.
Підвищена комісія
Працюючи в мережі, ви отримуєте підвищену комісію операторів.
Сайти
Компанія має 2 розвинених туристичних сайти, які дають можливість офісам отримувати достатню кількість клієнтів.
Всебічна підтримка
Підтримка фахівців у всіх робочих моментах: юридичні питання, бухгалтерські та фінансові питання, підбір та навчання персоналу, маркетинг, продаж турів та ін.

Що таке франшиза турагентства?

Франшизою в туризмі називається така форма угоди, яка укладається між людиною або групою людей та турагенцією, на право використовувати її бренд в своїх комерційних цілях. Франшиза — це право, що купується у турагенції, на вступ до франчайзингової мережі та туристичну діяльність під зареєстрованим знаком на товари і послуги та можливість використовувати розроблену бізнес-модель правовласника для ведення бізнесу.

франчайзер — це правовласник, власник прав на Знак на товари і послуги, який передає в користування за винагороду, свою інтелектуальну власність: право використовувати Знак на товари і послуги, повне керівництво по веденню бізнесу, ноу-хау та іншу комерційну інформацію

франчайзі — це користувач, особа (фізична або юридична), яка отримує франшизу на певній території відповідно до договору комерційної концесії.

роялті — це регулярні платежі, які покупець франшизи щомісяця виплачує франчайзеру, згідно з договором, за використання бренду, репутації і бізнес-моделей.

паушальний внесок (початковий внесок) — фіксована сума, яку франчайзі разово виплачує франчайзеру в момент покупки франшизи, відповідно до договору комерційної концесії.

Фото співробітників

Приклади оформлення офісів «Поїхали з нами»

Залишилися питання?
На всі ваші питання відповість керівник франчайзингового напрямку Сергій Гіровець:
Адреса:
м. Киев, проспект Миру 15-А
БЦ "Інтелект", 2-й поверх