Тури в Португалію

Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та довідки про вакцинацію. Страховка від COVID-19 входить до вартості туру. Детальніше про умови в'їзду
Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Португалії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Португалії

Португалія - західноєвропейська держава площею 92 кв. км. Омивається Атлантичним океаном з південної і західної сторін. На території Португалії розташовані Азорські острови, а також о. Мадейра - архіпелаг біля узбережжя Африки.

Культура Португалії - відображення звичаїв тих народів, які проживали на території до утворення держави. Раніше, тут мешкали азіатські, римські, іспанські і німецькі племена. Саме тому регіони сучасної Португалії сильно відрізняються один від одного своїми традиціями, культурою і менталітетом корінних жителів.

Щорічно країну відвідують мільйони туристів з усього світу. Воно й не дивно, адже в Португалії мальовничі ландшафти, багато храмів, музеїв, історичних архітектурних пам'яток, багато з яких занесені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відпочинок в Португалії

Курорти Португалії:

 • Лісабон- столиця Португалії. Місто, розташоване на семи пагорбах з крутими спусками і підйомами. Для зручності пересування працюють фунікулери. У Лісабоні багато музеїв, архітектурних пам'яток, і красива природа. У 30 хвилинах їзди знаходиться найзахідніший мис в Євразії - Рока.
 • Альвор- фешенебельний курорт в Алгарве. Поблизу розташований національний парк Ріа-де-Алвор.
 • Острів Мадейра- зелений і горбистий острів, з хорошим кліматом, температура круглий рік становить + 20 ° С ... + 25 ° С. Омивається з усіх боків Атлантичним океаном.
 • Монсараш- місто на однойменній горі. Зачаровує унікальними історико-культурними пам'ятками, що створюють атмосферу справжнього середньовіччя.

Види відпочинку:

 • Пляжний відпочинок. У Португалії велика кількість пляжів на березі Атлантичного океану.
 • Гірськолижний туризм. На гірськолижних курортах в Піренеях добре розвинена туристична інфраструктура, а вартість послуг значно нижче, ніж на альпійських курортах Європи.
 • Екскурсійні тури. У країні добре розвинене мистецтво. Багато архітектурних пам'яток, музеїв живопису та історичні пам'ятки.
 • Екотуризм. У Португалії кілька десятків національних парків, серед яких найпопулярніший - Пінеда Жереш.

Краще час для відпочинку:

Кліматичні умови в цілому сприятливі для відпочинку в Португалії круглий рік, а найкращим вважається період з травня по жовтень. В цей час в Португалії сонячно і тепло, але погода може відрізнятися в залежності від регіону.

Найбільш дешеві тури взимку. Незважаючи на те, що в цей час можна засмагати на пляжах в Алгарве, температура води через океанічних течій завжди нижче, ніж в літній сезон. Осінь і весна підходять для відвідування екскурсій, а липень-вересень вважається високим сезоном.

Путівник по Португалії

Топ пам'яток:

 • Замок Обідуш - середньовічне будова розташоване на пагорбі поблизу однойменного містечка. Величезний форт, де в старовину проводилися королівські урочистості, що зберіг свій первісний вигляд.
 • Палац Пена - незвичайний замок, який знаходиться в передмісті Сінтри в горах. Раніше палац був резиденцією короля Фердинанда II. Володіє яскравим екстер'єром і красивим парком на території.
 • Океанаріум - найбільший в світі музей морських жителів, розташований в Лісабоні. Знаходиться на річці Тежу і з'єднаний із сушею дворівневим пандусом. Розділений на 4 зони, де представлені мешканці різних частин планети.
 • Пляж Прая да Марина - популярний пляж в Алгарве з галькової прибережною лінією і розвагами для туристів.

Корисно знати:

 • У Португалії стягуються великі штрафи за куріння в громадських місцях;
 • португальці дуже емоційні, але ввічливі і привітні, заходячи в магазин, прийнято вітатися;
 • обов'язково спробуйте кави - це національний напій Португалії;
 • якщо не виходить порозумітися з місцевим населення словами, використовуйте жести. Вам обов'язково постараються допомогти.