Тури на о. Майорка

Відвідування дозволено. Країна тимчасово скасувала вимоги до громадян України щодо подання під час в'їзду сертифікатів про повний курс вакцинації, довідок про одужання або негативних ПЛР-тестівДетальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Майорці

Кожен мандрівник чув про Майорці. Багато хто мріє потрапити на найбільший острів Балеарского архіпелагу в ролі туриста. З 1716 року цю територія належить Іспанії, але інтенсивний розвиток туристичної інфраструктури почалося лише в 1950-х роках.

Сьогодні середземноморський курорт приваблює щорічно майже дванадцять мільйонів відпочиваючих. Гарячі путівки Майорку роблять ще більш привабливою для бюджетного пляжного або міського туризму.


Куди податися у відпустку?

Відпочинок на Майорці прекрасний у будь-яку пору року, тому сюди з'їжджаються натовпи туристів. Гарні пляжі, нічні клуби, магазини - не головні визначні пам'ятки. Острів просякнутий мавританської культурою, насичений іспанським колоритом. Архітектура місцевих будівель заворожує величчю і античністю форм.

Рекомендуємо купити тур на Майорку відразу з екскурсіями. Пам'ятки культури та історії можна зустріти в численних музеях, а познайомитися з духовним життям місцевого населення-в соборах і монастирях. Якщо вам до душі романтична обстановка: тісні і затишні вулички з квітами, тиша і спокій, то приїжджайте вВальдемосса. Тут жив і творив великий композитор -ФридерикШопен. У маєтку і зараз можна послухати твори музиканта.

Магалуф- повна протилежність Вальдемосса. Це підходяще місце для молоді, так як тут кипить нічне життя. Днем можна розважитися в аквапарку, поганяти на картинг-треку або пройтися по магазинах.

Якщо хочете купити путівку на Майорку для сімейного відпочинку - кращеАлькудіїмісця не знайти. Тут чисті, безпечні для купання з дітьми пляжі, доступні розваги для різновікової аудиторії.

КурортКан-Пастільзнаходиться в 10 км від столиці, Пальми-де-Майорки, яка визнана одним зі світових центрів яхтингу. Тут можна спробувати себе в цьому елітному виді спорту або просто взяти яхту в оренду. Шикарні пляжі Кан-Пастіль пропонують відвідати місцеві вечірки або підкріпитися в ресторанах біля моря.

Місце, де зосередилися ресторани національної кухні - курортДейя. Тут жили історичні особистості і діячі культури. Село прикрашають гірські пейзажі і буяння зелені.


Кращий час для відпочинку

Тури на острів Майорка популярні круглий рік. Тут м'яка тепла зима і спекотне літо. Для міського туризму сприятливий час триває з листопада по лютий включно. У цей період з'являються гарячі путівки на Майорку. Температура повітря і води не піднімається вище +16 ° C. Навесні на острові тепліше.

Пік сезону припадає на липень-серпень, а з початком осені, коли починається шкільна пора, туристів стає менше.

Тонкощі сезонних знижок знають менеджери туристичного агентства«Поїхали з нами»,які допоможуть організувати відпустку і«зловити» гарячі тури на Майорку з перельотом. При бажанні ви можете вивчити сайтpoehalisnami.uaі самостійно вибрати напрямок своєї майбутньої подорожі.