Тури на о. Майорка

У зв’язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Майорці

Кожен мандрівник чув про Майорці. Багато хто мріє потрапити на найбільший острів Балеарского архіпелагу в ролі туриста. З 1716 року цю територія належить Іспанії, але інтенсивний розвиток туристичної інфраструктури почалося лише в 1950-х роках.

Сьогодні середземноморський курорт приваблює щорічно майже дванадцять мільйонів відпочиваючих. Гарячі путівки Майорку роблять ще більш привабливою для бюджетного пляжного або міського туризму.


Куди податися у відпустку?

Відпочинок на Майорці прекрасний у будь-яку пору року, тому сюди з'їжджаються натовпи туристів. Гарні пляжі, нічні клуби, магазини - не головні визначні пам'ятки. Острів просякнутий мавританської культурою, насичений іспанським колоритом. Архітектура місцевих будівель заворожує величчю і античністю форм.

Рекомендуємо купити тур на Майорку відразу з екскурсіями. Пам'ятки культури та історії можна зустріти в численних музеях, а познайомитися з духовним життям місцевого населення-в соборах і монастирях. Якщо вам до душі романтична обстановка: тісні і затишні вулички з квітами, тиша і спокій, то приїжджайте вВальдемосса. Тут жив і творив великий композитор -ФридерикШопен. У маєтку і зараз можна послухати твори музиканта.

Магалуф- повна протилежність Вальдемосса. Це підходяще місце для молоді, так як тут кипить нічне життя. Днем можна розважитися в аквапарку, поганяти на картинг-треку або пройтися по магазинах.

Якщо хочете купити путівку на Майорку для сімейного відпочинку - кращеАлькудіїмісця не знайти. Тут чисті, безпечні для купання з дітьми пляжі, доступні розваги для різновікової аудиторії.

КурортКан-Пастільзнаходиться в 10 км від столиці, Пальми-де-Майорки, яка визнана одним зі світових центрів яхтингу. Тут можна спробувати себе в цьому елітному виді спорту або просто взяти яхту в оренду. Шикарні пляжі Кан-Пастіль пропонують відвідати місцеві вечірки або підкріпитися в ресторанах біля моря.

Місце, де зосередилися ресторани національної кухні - курортДейя. Тут жили історичні особистості і діячі культури. Село прикрашають гірські пейзажі і буяння зелені.


Кращий час для відпочинку

Тури на острів Майорка популярні круглий рік. Тут м'яка тепла зима і спекотне літо. Для міського туризму сприятливий час триває з листопада по лютий включно. У цей період з'являються гарячі путівки на Майорку. Температура повітря і води не піднімається вище +16 ° C. Навесні на острові тепліше.

Пік сезону припадає на липень-серпень, а з початком осені, коли починається шкільна пора, туристів стає менше.

Тонкощі сезонних знижок знають менеджери туристичного агентства«Поїхали з нами»,які допоможуть організувати відпустку і«зловити» гарячі тури на Майорку з перельотом. При бажанні ви можете вивчити сайтpoehalisnami.uaі самостійно вибрати напрямок своєї майбутньої подорожі.