Блог «Поїхали з нами»

26.07.2020

Барселона для дітей: куди сходити і де розважитися

Влаштувати незабутній відпочинок в Барселоні всією сім'єю - легко, якщо його організація в руках «Поїхали з нами». Розповідаємо, куди варто сходити з дітьми, щоб іспанська відпочинок пройшов на ура!
26.07.2020

Сонце, море, пляж: топ-10 курортів Іспанії

Якщо їхати у відпустку на море, то в сонячну і гостинну Іспанію! Розповідаємо, на які курорти орієнтуватися в першу чергу
24.07.2020

Шедеври Гауді в Барселоні: топ-5 пам`яток, які варто побачити

Архітектура Антоніо Гауді - одна з візитних карток сонячної Барселони. Розповідаємо, які з пам`яток подивитися в першу чергу!
22.07.2020

Коли їхати в Барселону?

Барселона - країна з особливим колоритом. Тут сподобається шанувальникам тривалих променадов, тим хто захоплюється мистецтвом або просто хоче розслабитися на пляжі. Але коли їхати в Барселону, щоб насолодитися відпочинком сповна? Розповідаємо в статті.
28.02.2020

Що подивитися в Барселоні: ТОП-10 місць

Барселона - один з найбільш відвідуваних міст Європи. Сюди приїжджають, щоб відпочити біля моря, відчути місцевий колорит, і звичайно, оглянути унікальні пам`ятки. Красивих місць у Барні дуже багато, про кращих з них розповідаємо в статті.
19.12.2018

8 кращих пляжів

Для кожного ідеальний пляжний відпочинок виглядає по-різному - деякі люблять малолюдні пляжі з красивими пейзажами, кому-то важливі сприятливі умови для занять водними видами спорту, а іншим велику кількість клубів і ресторанів на узбережжі. щоб по
21.11.2018

ТОП-7 найкращих пляжних курортів для відпочинку з дітьми

Подорож з дітьми вимагає ретельної підготовки. Потрібно підібрати курорт з м`яким кліматом, готель з дитячим меню, басейном, аніматорами, і тихою територією. Пляж поблизу також грає важливу роль у спокійному стані з малюком.