Тури в Малайзію

У зв’язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Малайзії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Малайзії

Малайзія - країна з красивою природою, добре розвиненою інфраструктурою і змішанням трьох культур. Тут безліч природних заповідників і унікальні зразки колоніальної і традиційної архітектури. Довжина берегової лінії країни становить понад 4,5 тис. Км, тому в Малайзії також поширений пляжний відпочинок.

Держава розташована на південному сході Азії, розділене Південно-Китайським морем на 2 частини: Західну (на півострові Малакка) і Східну (на острові Калімантан).

Малаккська протока, яким омивається Західна Малайзія, ще в 1000 році до н. е. був важливим торговим центром, тому тривалий період тут жили купці. У 1402 році на Малаккській півострові було засновано однойменне держава. Через деякий час його розділили на кілька султанатов, найбільшим з яких був Джохор. Однак родючі землі Малайзії залучали інші держави, що призвело до збройних нападів внаслідок яких Джохор увійшло до підпорядкування Голландії. У 1826 році територія Малайзії та оточуючих її країн потрапила під контроль Великобританії. Англійці займали вищі позиції в державі, а малайзійці в основному працювали на полях і плантаціях. У 1948 році в країні розгорнулася збройна боротьба проти колонізаторів. Незалежним, держава була визнана офіційно тільки в 1963 році.

Країна лежить в екваторіальному кліматичному поясі. Сезонні коливання температури повітря незначні. В середньому показники термометра тримаються в межах + 27 ° С.

Відпочинок в Малайзії

курорти Малайзії

 • Куала-Лумпур - столиця Малайзії. Тут безліч природних пам'яток і історичних пам'яток, оглядові майданчики з вражаючим видом на місто і великий вибір магазинів для бюджетного шопінгу.
 • Десару. Місто з теплим тропічним кліматом, чистими пляжами і мальовничою природою.
 • Лангкаві - ще один популярний пляжний курорт Малайзії. На одному з його пляжів розташований найбільший в країні океанаріум.
 • Куантан славиться ландшафтними парками з водоспадами, а також чистими пляжами і доглянутими полями для гольфу.

види відпочинку

 • Екскурсійний. Відпочиваючим варто відвідати печеру Гуа-Черіті, Парк метеликів на Пенанге і національний заповідник Гунунг-Мулу.
 • Пляжний. Тіоман входить в топ-10 найкрасивіших островів планети. Крім його пляжів, в Малайзії багато інших місць відмінного пляжного відпочинку. Узбережжя Малайзії переважно піщане, доглянуте, з пологим входом в море.
 • Водний. Острів Спідня - ідеальне місце для занурення з аквалангом, Лабуні цікавий дайверам затонулими судами. Крім цього, в Малайзії популярні віндсерфінг, кайтсерфінг, катання на катамаранах, бананах, водних лижах, яхтинг і інші.

Кращий час для відпочинку

Кращий час для відпочинку в Малайзії залежить від регіону. Наприклад, на острові Тіоман високий сезон триває з травня по вересень, восени і взимку тут часто йдуть дощі, на пляжах Лангкаві краще відпочивати з листопада по лютий, коли немає хвиль і небезпечних медуз, а на Пенанг відпочиваючі приїжджають в лютому, березні і квітні.

Путівник по Малайзії

Топ пам'яток:

 • Печери Бату в 13 км від столиці. Горбах, в яких вони розташовані, більш 400 млн років. Найбільш популярною вважається печера, де знаходиться індуїстський храм, побудований в тамільською стилі.
 • Вежі Петронас висотою 452 м. Це другі по висоті споруди в світі, з підвісного моста на 42 поверсі відкривається гарний панорамний вид на столицю.
 • Палац султана Абдул-Самада, де поєднуються два стилі - мавританський і вікторіанський. Спроектовано архітектором Норманном.
 • Парк Гунунг Мулу, включений в список ЮНЕСКО. В комплекс входять гірські масиви, річки, ліси і найбільша печерна система світу.
 • Шрі Махамаріамман - храм, побудований в 1873 році, приваблює туристів яскравим різнобарвним опуклим орнаментом.

Корисно знати:

 • Водопровідна вода в Малайзії придатна для пиття, проте прокип'ятіть її перед вживанням;
 • вулична їжа тут свіжа і приготовлена з якісних продуктів;
 • не передавайте нічого в лівій руці місцевим жителям, це образа;
 • роззувайтеся при вході в храм або чийсь будинок;
 • гладити кого-небудь по голові в Малайзії вважається поганим жестом.