Користувача угода

Умови використання сайту

1.1. Дане угоду користувача (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом https://www.poehalisnami.ua/ua  (далі - Сайт) та умов користування мобільним додатком «Poehalisnami» (далі за текстом веб-сайт https://www.poehalisnami.ua та мобільний додаток «Poehalisnami» разом іменуються як - інформаційно-телекомунікаційна система) (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (іменованим надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення у інформаційно-телекомунікаційній системі.

1.2. Користувачем інформаційно-телекомунікаційної системи вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до інформаційно-телекомунікаційної системи, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації у інформаційно-телекомунікаційній системі. Реєстрація Користувача у інформаційно-телекомунікаційній системі означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання інформаційно-телекомунікаційної системи Користувачем повинно бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією інформаційно-телекомунікаційної системи в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації інформаційно-телекомунікаційної системи за наступними пунктами:

  • Порядок використання інформаційно-телекомунікаційної системи,
  • Політика конфіденційності,
  • Обмеження відповідальності Адміністрації інформаційно-телекомунікаційної системи,
  • Порядок дії Угоди.
  1. Порядок використання інформаційно-телекомунікаційної системи

2.1. Інформаційно-телекомунікаційна система дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашої інформаційно-телекомунікаційної системи виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали інформаційно-телекомунікаційної системи, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

2.3. У процесі реєстрації на сайті Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей по будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

  1. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи це Угода Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації інформаційно-телекомунікаційної системи про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи зобов'язуєтеся здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

3.5. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи може використовувати будь-яку зібрану через інформаційно-телекомунікаційну систему інформацію з метою поліпшення змісту інформаційно-телекомунікаційної системи, її доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.

Додаткову інформацію з цього питання Ви можете, ознайомившись з розділом Політика конфіденційності.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даній інформаційно-телекомунікаційній системі. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність у інформаційно-телекомунікаційній системі інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.2. Інформація, що міститься у інформаційно-телекомунікаційній системі постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе відповідальності за отримання застарілої інформації у інформаційно-телекомунікаційній системі, а також за нездатність Користувача отримати оновлення що зберігається у інформаційно-телекомунікаційній системі.

4.3. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів інформаційно-телекомунікаційної системи, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані у інформаційно-телекомунікаційній системі.

4.6. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цією інформаційно-телекомунікаційною системою, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису у інформаційно-телекомунікаційній системі.

4.8. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

4.9. При виникненні проблем у використанні інформаційно-телекомунікаційної системи, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації інформаційно-телекомунікаційної системи для того, щоб Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню до інформаційно-телекомунікаційної системи небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи інформаційно-телекомунікаційної системи.

4.10. З метою вищевикладеного Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи залишає за собою право видаляти розміщену у інформаційно-телекомунікаційній системі інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до інформаційно-телекомунікаційної системи користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи, проблеми у використанні інформаційно-телекомунікаційної системи іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

  1. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація інформаційно-телекомунікаційної системи залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на інформаційно-телекомунікаційній системі. Використання Користувачем матеріалів інформаційно-телекомунікаційної системи після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні інформаційно-телекомунікаційної системи Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем інформаційно-телекомунікаційної системи.

5.3. Інформаційно-телекомунікаційна система є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації інформаційно-телекомунікаційної системи. Всі виключні майнові авторські права на інформаційно-телекомунікаційну систему належать Адміністрації інформаційно-телекомунікаційної системи. Використання інформаційно-телекомунікаційної системи Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Всі торговельні марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього інформаційно-телекомунікаційної системи, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини інформаційно-телекомунікаційної системи, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією інформаційно-телекомунікаційної системи.

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.