Тури в Албанію

Відвідування дозволено. Для в'їзду в країну необхідний ПЛР-тест за 72 години або антиген-тест за 48 годин до вильоту. Заміною тестам може стати довідка про перенесений COVID-19 або сертифікат про щеплення. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Албанії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Албанію

Албанія — курорт контрастів, найбільш маловивчена країна Балкан. Завдяки налагодженню економічного і політичного життя в останні роки потік туристів значно зріс.
Європейська країна південного сходу, яка розташувалася на Балканському півострові, займає не більше 29 000 кв. км. Іонічне і Адріатичне — два моря з теплими і прозорими водами, які омивають Албанію. Найвища гірська точка курорту — Кораб (понад 2500 м).
Албанці вважаються спадкоємцями иллирийцев, які займали західну частину Балкан. У 168 р до н.е. народ захопили римляни. Довгий час Албанія також перебувала під владою османів. Після численних окупацій в 1991 р. Албанія отримала статус Парламентської Республіки. На формування культури великий вплив справили географічне положення, вторгнення і відносини з сусідніми країнами.
В Албанії розвиваються різні види туризму, але переважає пляжний і екскурсійний. Середні показники повітряного термометра — близько +16 °С. Прибережні зони відрізняються субтропічним помірним кліматом. Зима волога — температура повітря +4... +14 °С, літо сухе — від +24 °С до +28 °С. Гарячі тури в Албанію для пляжного відпочинку користуються попитом серед мандрівників саме влітку, коли вода у морі прогрівається до +25 °С. З боку Альпійських гір в районах Албанії переважає континентальний клімат, тому зима тут холодна, а літо вологе.

Відпочинок в Албанії

Купити тур в Албанію можна на будь-який із популярних у останні роки морських курортів. В усіх них активно розвивають туристичну інфраструктуру та будують багато сучасних привабливих готелів для іноземних гостей.

Курорти Албанії:

 • Дуррес — найбільший в Албанії портовий центр і курорт. Розвинута інфраструктура. 30 хвилин їзди до Тирани і міжнародного аеропорту.
 • Вльора — курорт на кордоні Адріатичного і Іонічного морів. Поруч розташований національний парк Карабурун-Сазан.
 • Саранда — найбільш сонячний південний курорт в Албанії. Омивається Іонічним морем і розташовується навпроти грецького о. Корфу.
 • Шенджін — невеликий курорт на півночі з переважним числом облаштованих дитячих майданчиків. Всі готелі розташовані на першій береговій лінії.

Види відпочинку:

 • Екстремальний відпочинок: альпінізм, рафтинг, дайвінг.
 • Активний відпочинок: кінний спорт, велотуризм, піші прогулянки по заповідниках.
 • Пляжний відпочинок: два моря, чисті піщані та галькові пляжі.
 • Екскурсійні програми.

Путівка в Албанію з Києва та інших міст України — можливість відвідати країну для проведення цікавої відпустки. Із вибором туру мандрівникам завжди допоможуть менеджери компанії «Поїхали з нами». Зверніться до будь-якого із наших офісів або замовте зворотній дзвінок на сайті.  

Найкращий час для відпочинку

Для відвідування Албанії виділяють два комфортних періоду:
 • квітень-червень — немає спеки, погода екскурсійна. Температура повітря в квітні доходить до +20 °С, води — до +17 °С. У червні показники зміщуються на +6... +8 °С;
 • середина серпня-жовтень — сезон пляжного релаксу, коли водний термометр показує +25 °С.

Період дешевих турів припадає на листопад-березень. В цей час в Албанії погода тепла, але дощова, а в гірських районах зовсім непередбачувана.

Путівник по Албанії

Придбавши путівки в Албанію для пляжного відпочинку, зовсім не обов'язково проводити весь вільний час біля моря. Можна замовити цікаві екскурсії, щоб ближче познайомитися з багатим історичним минулим країни. Відвідайте столицю держави Тирану, щоб побачити давні архітектурні пам'ятники та почути пов'язані з ними албанські легенди.

Топ пам'яток:

 • Площа Скандербега розташована в центрі албанської столиці. Тут же встановлено пам'ятник національному герою, ім'ям якого названа головна визначна пам'ятка Тирани.
 • Фортеця Юстиніана — історична пам'ятка Тирани, де в давнину проживали правителі столиці. Від форту залишилися 6-метрові масивні стіни.
 • Свинцева мечеть — багатокупольна будівля без жодного мінарету. Для з'єднання елементів споруди використовувався рідкий свинець.
 • Годинникова вежа — 35-метрова споруда, що нагадує венеціанську дзвіницю на площі Сан-Марко.
 • Фортеця Розафа — історична пам'ятка, заснована в III в. до н. е. За легендою в стінах фортеці замурована молода дівчина, принесена в жертву, щоб споруда залишалася довговічною.

Корисно знати:

 • Гірський рельєф, старий транспорт і слабко розвинена інфраструктура уповільнюють переміщення по Албанії.
 • На місцевих базарах і в магазинах прийнято торгуватися.
 • В Албанії не п'ють чай, всюди подають тільки каву.
 • Золото тут коштує майже в два рази дешевше, ніж в інших країнах, а в ювелірних магазинах і крамницях величезний вибір дорогоцінних прикрас.