Відвідування дозволено. Для в'їзду в країну необхідний ПЛР-тест за 72 години або антиген-тест за 48 годин до вильоту. Заміною тестам може стати довідка про перенесений COVID-19 або сертифікат про щеплення. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Албанії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

У відпустку — у сонячний та гостинний Дуррес!

Говорять, щоб закохатися, людині потрібно 15 секунд. Щоб підкорити ваше серце, Албанія поб'є цей рекорд і полонить вас із першого погляду. Заради цього варто купити тур до Дурреса — найдавніше місто на березі Адріатичного моря.

Відпочиваємо цілий рік

Міський туризм рідко поєднується з пляжним відпочинком так чудово, як у це відбувається в Албанії. Щоб відпочити на гальковому або піщаному пляжі, плануйте відпустку на травень-вересень. Однак літні тури не пошкодують ваш гаманець. Недорогі путівки в Дуррес можна купити ближче до жовтня. Але будьте готові заплатити за економію кількома дощовими днями.

Знайомитись з культурою стародавнього краю найкраще в період з листопада до березня. У цей час прогулянки будуть комфортними, а на екскурсіях ви насолодитеся видом визначних пам'яток. А підбір туру до Албанії краще довірити професіоналам. Так ви заощадите час і з великою ймовірністю отримаєте більше задоволення від відпочинку.

Вибираємо відпочинок до душі

Албанія розкриє перед вами всі карти, варто вам переступити її поріг. Тут сподобається як сімейним туристам з дітьми, так і мандрівним екстремалам.

Види відпочинку в Дурресі:

  1. Пляжний відпочинок на 15-кілометровій береговій лінії. Тут є як галасливі локації на зразок Великого Пляжу, так і затишні куточки подалі від порту.
  2. Спортивні розваги на воді : снорклінг, яхтинг, дайвінг. Туристи купують тури в Дуррес , щоб вивчити Албанію не тільки на суші, але і під водою. На набережній є дайвінг-центри, де вас навчать пірнати на першому занятті.
  3. Сухопутні розваги не менш популярні. Проїдьте на коні по сосновому гаю або орендуйте велосипед, щоб кинути виклик самому собі.
  4. Екскурсійні прогулянки . У портовому місті безліч визначних пам'яток, які обійти за день точно не вийде. 

Знайомимося із країною

До списку визначних пам'яток, обов'язкових для відвідування, входять старовинні пам'ятки культури. Відпочиваючи у Дурресі, зробіть на карті позначки в районі таких локацій:

 • римський амфітеатр ІІ століття до н.е;
 • мечеть Фатіха;
 • руїни фортеці Скандербега;
 • ранньохристиянська мозаїка, знайдена під час розкопок.

Вас здивує гармонійне сусідство стародавніх руїн та сучасного міста. Інфраструктура так м'яко вплітається у старовинні локації, і можна подумати, ніби в Албанії не існує часу.

Їдемо до Албанії вперше

Відвідуючи Середземномор'я вперше, вивчіть поради для туристів, і тоді путівка, що горить, в Дуррес принесе вам тільки позитивні емоції.

Поради туристам:

  1. Обслуговуючий персонал ніколи не цурається чайових. 10% суми замовлення можна дати прямо в руки офіціанту.
  2. Подяку таксисту можна висловити, просто округливши вартість поїздки у велику сторону.
  3. Як сувеніри, завершуючи пляжний відпочинок в Дурресі, купітьвироби хендмейд. Найпопулярніші сувеніри – вишивка, картини, прикраси.
  4. Змінюйте гроші лише в обмінниках при банках, але не у вуличних міняв. Звертайте увагу на комісію.
  5. Для переміщень містом можна орендувати авто.

Албанія тільки набуває звання туристичної країни, тому будьте готові, що місцеві жителі зрадіють вам як родичам. Не відмовляйтеся від запрошення на філіжанку кави в компанії місцевих жителів. До речі, чай тут п'ють дуже рідко.