Відвідування дозволено. В'їзд без тестів та анкетування. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Албанії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Ксаміль (Албанія)

Ксаміль маленьке містечко на південному узбережжі Албанії з населенням всього близько 3000 чоловік. Зараз він належить до муніципалітету Саранди. Курорт Ксаміль, як і весь південь Албанії, приваблює мандрівників своїм кришталево чистим Іонічним морем і мальовничим природним ландшафтом. Якщо ви хочете відпочити в спокійній обстановці, то цей регіон точно припаде вам до душі.

Ксаміль називають албанськими Сейшелами. Все завдяки блакитного кольору морській воді і білому піщаному пляжу. Місцеві жителі займаються рибальством, тому в околицях ви зустрінете чималу кількість затишних ресторанів і кафе з морепродуктами.

Погода в Ксаміле

Туристичний сезон в містечку починається в травні і закінчується в жовтні. Цей період вважається ідеальним для того, щоб планувати відпочинок в Ксаміль. У таблиці нижче показані дані про погодні умови по місяцях.

місяцьТемпература повітря вночі / вденьТемпература води
Кількість дощових днів / міс (середня)
Травень+17° C/ +22° C+20° C4
Червень+21° C/ +26° C+23° C1
Липень+23° C/ +30° C+25° C1
Серпень+25° C/ +31° C+26° C0
вересень+23° C/ +27° C+25° C4
Жовтень+19° C/ +23° C+23° C6

Пам'ятки Ксаміля

Південь Албанії не надто пам'ятками, але подивитися тут є що. Близькість кордону з Грецією внесла свої корективи і в місцеву архітектуру. Прогулюючись по Ксамілю і його околицях, можна зустріти руїни древніх фортець або античні храми:

  • Античний театр;
  • Національний парк Бутринті (входить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО);
  • Озеро Бутринті;
  • Каплиця Святого Георгія.

Як дістатися в Ксаміль

З аеропорту міста Тирана ходить прямий громадський транспорт до Влери. На ньому можна дістатися і Ксаміля. Тури в Ксаміль з Києва, як правило, організовані з перельотом до Тирани. Але, якщо ви хочете поєднати відпочинок в Греції з пригодами в такій країні як Албанія, краще відправитися на о. Корфу, а звідти вже на поромі переїхати в Албанію. Дорога з Тирани може зайняти більше 4 годин на особистому авто або індивідуальному трансфер. Груповий автобус їхатиме близько 6 годин.

Де купити тур в Ксаміль

За якісно підібраним туром варто звернутися до фахівців. Менеджери "Поїхали з нами" завжди готові запропонувати кращі варіанти путівок. Тому, навіть якщо ви вже встигли ознайомитися з вартістю хороших готелів в регіоні і зневірилися знайти доступні варіанти, не поспішайте припиняти пошуки. Ціна турів в Ксаміль може варіюватися в залежності від безлічі факторів. І тільки професіонал підкаже вам, на що звернути увагу при виборі, щоб отримати від відпустки максимум задоволення.

Як заощадити на відпочинку в Албанії

Тим, хто хоче заощадити на подорожі, рекомендуємо дивитися розділ гарячих пропозицій на сайті. Палаюча путівка в Ксаміль обійдеться на порядок дешевше туру, підібраного за місяць або два до виїзду. Але при цьому не забувайте і про те, що спланована за півроку відпустка також дозволить відпочити вигідніше.