Тури в Протарас

Відвідування дозволено. Віза власникам біометричного паспорта не потрібна. Потрібен негативний ПЛР-тест не пізніше ніж за 72 години до вильоту та ще один по прибуттю, в аеропорту (його вартість складає 30–32 євро). Перед вильотом потрібно пройти анкетування. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду
Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Кіпру

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Протарасе

Курортне містечко на південному сході Кіпру зовсім недавно був маленьким селом. Ця місцевість була заселена ще за часів античного світу, і встигла побувати під керуванням греків, візантійців, венеціанців і османів.

Містом Протарас став у другій половині XX століття, коли в регіоні почався розвиток туристичної інфраструктури. Сьогоднікупити путівку на Кіпрможе кожен українець на сайті poehalisnami.ua/ua.


Відпочинок на Протарасе

Середземноморський курорт володіє достоїнствами сімейного курорту вищого класу. Придбати тур в Протарас найбільше хочуть туристи, які подорожують із дитиною, бажаючі спокою. Селище знаходиться в безвітряної бухті, модних нічних клубів поблизу мало, круті тусовочні місця знаходяться в Айя-Анапі.

Мандрівники в першу чергу шукають гарячі путівки в Протарас заради облямованих пишною зеленню готелів, піщаного узбережжя і чистої води. Смуга піску простяглася вздовж усього резорту. Популярні пляжі-Фіг-Три Бей, Коннос, Грін, Мазура, Санрайз.

На відпочинок в Протарасе відправляються і любителі дайвінгу, снорклинга. Особливо привертають водолазів затонулий корабель і підводні статуї. У готелях і на пляжах можна взяти в оренду катамаран або катер.

На першій лінії курорту розташовані готелі класу 4 * і 5 *. Тризіркові комплекси можуть бути трохи віддалені від берега, але в кожному з них є басейн. Туристи вважають за краще купити путівку в Протарас «все включено», обслуговування та харчування на Кіпрі відповідає міжнародному рівню.

Кращий час подорожі на острів-літо. У червні вода прогрівається до +23-24 ° С, така температура тримається до кінця вересня. Спека до +35 ° С практично не відчувається завдяки дме з моря легкому бризу. Навесні і пізньої осені прохолодніше, частіше з'являються гарячі тури в Протарас. Зима на резорте тепла, термометр показує близько +17 ° С.


Путівник по Протарас


Топ пам'яток

  • Національний парк Каво Греков туристичній зоні мису Греко.
  • Церква Айос Еліас-православний храм, присвячений пророку Іллі.
  • Фігова гайбіля пляжу Фіг-Три Бей зі старими смоковницями, чарівно квітучими навесні.

Корисно знати

  • Пляжі на курорті громадські, безкоштовні. Багато обладнані шезлонгами і парасольками.
  • Нічні клуби розташовані в центрі міста, далеко від узбережжя.
  • У ресторанах прийнято залишати чайові.
  • З місцевих страв варто спробувати мезе.
  • Вода з-під крана придатна для пиття, але в місті є проблеми з подачею через її нестачі, тому запасіться бутильованої.