Тури в Лімасол

Відвідування дозволено. Віза власникам біометричного паспорта не потрібна. Потрібен негативний ПЛР-тест не пізніше ніж за 72 години до вильоту та ще один по прибуттю, в аеропорту (його вартість складає 30–32 євро). Перед вильотом потрібно пройти анкетування. Страховка від COVID-19 включена у вартість туру. Детальніше про умови в'їзду
Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Кіпру

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Про Лімассолі

Південний кіпрський курорт Лімассол розташований між Айя-напій і Пафосом. Про вік міста можна судити по 2000-річним поховань, згадки про ці часи в історичних документах відсутні.

На сайті poehalisnami.ua/uaви знайдете попереднє замовлення ігарячі тури на Кіпр. Українці вибирають цей резорт через комфортних умов для гостей і відсутності мовного бар'єру: в готелях і ресторанах є обслуговування російською мовою.


Відпочинок на Лімассолі

Гарячі путівки в Лімассол користуються попитом серед молоді та сімейних туристів, незалежно від фінансових можливостей. На узбережжі можна вибрати готелі на різний бюджет, від скромних «трійок» до шикарних 5-зіркових комплексів.

Більшість пляжів курорту муніципальні, безкоштовні. Пісок сірий, але невеликий і чистий. Вода блакитна, дно біля берега пологе.

Пляжний відпочинок в Лімассолі добре поєднувати з талассотерапией, екскурсіями і дайвінгом. Цікаві пам'ятки можна знайти в місті і околицях. Підводний світ приваблює багатством морської фауни і можливістю подивитися зблизька на затонулі судна.

Якщо ваша мета-купання в морі, краще купити тур в Лімассол на червень-вересень. У травні вода ще прохолодна, не вище +20 ° С. У жовтні ще тепло, правда часто дощить. Взимку море тепліше повітря, для прогулянок знадобиться куртка. Вночі термометр показує +8-9 ° С, вдень-близько +13 ° С. Гарячі тури в Лімассол найчастіше з'являються з жовтня по квітень.


Путівник по Лімасолом


Топ пам'яток

  • Цитадель лицарської епохи,де одружився англійський король Річард Левове Серце.
  • Замок Колосси-фортеця лицарів-госпітальєрів, де винайшли рецепт відомого на весь світ вина Коммандарія.
  • Руїни античних міст-держав Куріона і Аматусаз останками храмів Афродіти і Аполлона.

Корисно знати

  • Для дзвінків за кордон скористайтеся вуличним телефоном.
  • З дітьми можна сходити в контактний зоопарк в Муніципальному парку, розважальний центр«Галактика», аквапарк«Фасурі»або сімейний центр«Колесо».
  • Під час підводних екскурсій заборонено пошкоджувати корали і піднімати предмети з дна на поверхню.