Тури в Лімасол

Про Лімассолі

Південний кіпрський курорт Лімассол розташований між Айя-напій і Пафосом. Про вік міста можна судити по 2000-річним поховань, згадки про ці часи в історичних документах відсутні.

На сайті poehalisnami.ua/uaви знайдете попереднє замовлення ігарячі тури на Кіпр. Українці вибирають цей резорт через комфортних умов для гостей і відсутності мовного бар'єру: в готелях і ресторанах є обслуговування російською мовою.


Відпочинок на Лімассолі

Гарячі путівки в Лімассол користуються попитом серед молоді та сімейних туристів, незалежно від фінансових можливостей. На узбережжі можна вибрати готелі на різний бюджет, від скромних «трійок» до шикарних 5-зіркових комплексів.

Більшість пляжів курорту муніципальні, безкоштовні. Пісок сірий, але невеликий і чистий. Вода блакитна, дно біля берега пологе.

Пляжний відпочинок в Лімассолі добре поєднувати з талассотерапией, екскурсіями і дайвінгом. Цікаві пам'ятки можна знайти в місті і околицях. Підводний світ приваблює багатством морської фауни і можливістю подивитися зблизька на затонулі судна.

Якщо ваша мета-купання в морі, краще купити тур в Лімассол на червень-вересень. У травні вода ще прохолодна, не вище +20 ° С. У жовтні ще тепло, правда часто дощить. Взимку море тепліше повітря, для прогулянок знадобиться куртка. Вночі термометр показує +8-9 ° С, вдень-близько +13 ° С. Гарячі тури в Лімассол найчастіше з'являються з жовтня по квітень.


Путівник по Лімасолом


Топ пам'яток

  • Цитадель лицарської епохи,де одружився англійський король Річард Левове Серце.
  • Замок Колосси-фортеця лицарів-госпітальєрів, де винайшли рецепт відомого на весь світ вина Коммандарія.
  • Руїни античних міст-держав Куріона і Аматусаз останками храмів Афродіти і Аполлона.

Корисно знати

  • Для дзвінків за кордон скористайтеся вуличним телефоном.
  • З дітьми можна сходити в контактний зоопарк в Муніципальному парку, розважальний центр«Галактика», аквапарк«Фасурі»або сімейний центр«Колесо».
  • Під час підводних екскурсій заборонено пошкоджувати корали і піднімати предмети з дна на поверхню.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Кіпру

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки