Екскурсійна Туреччина

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Екскурсійний відпочинок в Туреччині не менш затребуваний, ніж пляжний. Всі пам’ятки країни неможливо побачити за один або два відвідування. Кожна поїздка — це шанс відкрити для себе щось незвідане і прекрасне на турецькій землі. Poehalisnami.ua/ua пропонує вам ознайомитись із підбіркою найбільш цікавих місць.


Велич Стамбула

Екскурсійну подорож по Туреччині варто почати зі Стамбула. Колишня столиця Візантійської та Османської імперій являє собою суцільне джерело архітектурних пам’яток і свідчень Золотого Століття правління османів.

Топкапи

Головна резиденція османських правителів будувалася протягом десятків років. Перші камені були закладені ще в 1465 році. У XVI ст. за наполяганням Хюррем Султан, дружини Сулеймана Пишного, до палацу перенесли гарем, який раніше розташовувався в павільйоні неподалік. Зараз в Топкапи знаходиться музей, в якому можна побачити предмети побуту, прикраси та інші свідоцтва багатства османів.


Мечеть Сулейманіє

Жодне відвідування Стамбула не обходиться без візиту в мечеть Сулейманіє, де встановлені усипальниці султана Сулеймана і Роксолани-Хюррем. Комплекс цікавий і з архітектурної точки зору. Це найвища мечеть в місті, її висота дорівнює 53 м.


Гранд Базар

Не можна приїхати на відпочинок до Туреччини і оминути шопінгом. Поєднати вигідні покупки з вивченням пам’ятних місць Стамбула можна на Гранд Базарі — найстарішому ринку міста. Торгівлю тут ведуть з XV століття. Торговельні намети і крамниці розташовані на 66 вулицях на території в 30 700 кв. м.


Шляхами древніх цивілізацій


Ефес

Поєднуючи екскурсійний туризм в Туреччині із пляжним відпочинком, мандрівники часто відправляються в Ізмір. Звідси зручно добиратися до Сельчука, поруч з яким знаходиться одна з визначних пам’яток країни — місто-музей Ефес. Тут спочивають руїни одного з Семи Чудес Світу — Храму Артеміди.


Олімпос

Курортне містечко побудоване на схилі гори Тахтали, довгий час воно перебувало під керуванням піратів. Поруч розташована друга в світі за довжиною канатна дорога з фунікулерами. У Олімпос можна купити гарячі екскурсійні тури в Туреччину та поєднувати їх з відпочинком на чистому гальковому пляжі.


Троя

Та сама Троя з «Іліади» Гомера розташована на північному заході Анатолії. Місто руйнували і відбудовували 9 разів, серед руїн залишилися свідоцтва кожного з періодів. Поруч зі входом в Трою стоїть копія легендарного Троянського коня.


Чудеса турецької природи


Долина Любові в Каппадокії

Хоча б раз варто придбати гарячі тури в Туреччину заради романтичного польоту на повітряній кулі над Каппадокією. Долина Любові вражає величчю пейзажів і незвичайною красою природних кам’яних піків. Виліплені вітром і дощами стовпи за формою нагадують чи то фалоси, чи то гриби.


Памуккале

Багатьом туристам подобається программа, згідно якої екскурсійна Туреччина поєднується з відпочинком в гарячих джерелах Памуккале. Термальні басейни утворені в скам’янілих чашах на білих вапнякових пагорбах. Травертинові тераси являють собою незабутнє видовище, нічого схожого в світі більше не існує.


Каньйон Гейнюк

Поціновувачам краси природи варто купити екскурсійний тур до Туреччини і відвідати каньйон в районі селища Гейнюк. Скелі, прірви, водоспади, прозора вода, таємничі печери і зелений ліс зустрічають туристів в заповідній зоні. Для екскурсії відвідувачам видають спеціальну екіпіровку. Висота скель місцями сягає 300 м, а глибина води — 6 м. До кінця шляху, увінчаного розкішним водоспадом, зможуть дійти тільки досвідчені мандрівники з альпіністською підготовкою.