Тури в Айя-Напу

Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Айя-Напі

Айя-Напа-жвавий місто, розташоване в східній частині острова. До 80-х років невелике село, що омивається водами Середземного моря, придбала статус туристичного курорту. До цього днядешеві тури на Кіпрв Айя-Напу у відпочиваючих користуються великим попитом завдяки найчистішому узбережжю і розвиненій інфраструктурі.

Історія поселення йде в візантійські часи. Заснований тут в XVI в. монастир досі залишається головною визначною пам'яткою курорту.


Відпочинок в Айя-Напі

Туристів чекає яскравий відпочинок в Айя-Напа з дітьми на мілководній березі Ланда або малолюдному Макроніссосе, а прихильників гучних вечірок порадує тусовочний Ніссі. Море тут дивного синьо-зеленого відтінку. Вхід в воду зручний, пологий.

На широкому піщаному узбережжі не тільки безліч різнопланових пляжів, але і розваг для активного дозвілля-серфінг, катання на швидкісному катері, риболовля, дайвінг, яхтинг, гідроцикли.

Також варто купити тур в Айя-Напу, якщо є бажання «потусуватися». Під розважальні нічні заклади відведено цілий квартал, де великий вибір дискотечних майданчиків, барів і пабів. Після заходу сонця веселощі тільки набирає обертів.

На курорті і в околицях вистачає пам'яток, тому пляжний відпочинок можна урізноманітнити багатою культурною програмою. Часто в ціни на тури в Айя-Напу вже закладена екскурсійна частина.

У туристичному містечку для відпочинку майже весь рік сприятлива погода. Зима коротка і м'яка, як і на інших кіпрських курортах Середземномор'я. Розпал сезону припадає на літо, найвища температура повітря-+32 ° С ... + 33 ° C. Вода прогріта до +24 ° С ... + 27 ° С.

Гарячі тури в Айя-Напу туроператори пропонують ближче до листопада з приходом низького сезону, який триває до початку березня. Для культурного дозвілля poehalisnami.ua/uaрекомендує вибрати міжсезоння.

Тут круглий рік проводять фестивалі: проводи весни, свято вина, джазові концерти, маскаради. Гарячі путівки в Айя-Напу і «не сезон»-хороший шанс долучитися до кіпрської культури, не витративши багато грошей.


Путівник по Айя-Напі


Топ пам'яток

  • Луна-парк, де є і стандартні каруселі, і атракціони для найсміливіших.
  • Парк лікарські рослин Cyherbia-штучно створені сади з характерною флорою Кіпру.
  • Міст закоханих-арочний місток природного походження, що минає з берегового плато в кришталеву воду.

Корисно знати

  • Обідня перерва в магазинах і установах триває 2 години.
  • Для дітей до 12 років вхід в розважальний Marine Park безкоштовний.
  • В тур беріть з собою головний убір і сонцезахисний крем.