Гарячі тури зі Львова

Потрібна допомога в підборі туру?
Відправте заявку і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур

Популярні напрямки зараз

Гарячі тури по місяцях вильоту

Їдемо на відпочинок зі Львова

Деяким подобається планувати відпустку заздалегідь: порівнювати різні країни і готелі, читати все відгуки відпочиваючих, дізнаватися про можливі екскурсії. Але іноді так приємно зірватися з місця і спонтанно купити путівку на відпочинок! Пара днів на валізах - і ось ви вже прогулюється по вузьких вуличках європейських міст або ніжитеся на пляжному курорті. Тим більше, що ціни на гарячі тури зі Львова це дозволяють.

Жителі Західної України можуть відправитися на відпочинок в олл-інклюзивні Туреччину і Єгипет. Європа популярна серед любителів екскурсійного відпочинку. Наприклад, Хорватія і Угорщина радують старовинною архітектурою, гастрономічними стравами, цікавими пам'ятками.

Список напрямків постійно розширюється, адже туристична інфраструктура в Україні сьогодні активно розвивається. Ще недавно основні авіакомпанії літали тільки з Києва, туристам доводилося витрачати багато часу на дорогу. Сьогодні ж доступні гарячі тури з Херсона , Запоріжжя, і, звичайно ж, Львова. Сучасний аеропорт імені Д. Галицького став базою для Wizz Air, RyanAir, SkyUp, WindRose, LOT та інших лоукостерів. Він знаходиться в межах міста, сюди зручно дістатися як місцевим жителям, так і тим, хто приїхав до Львова на залізничний або автовокзал.


Як купити путівку?

Гарячі путівки з вильотом зі Львова з'являються на початку і в кінці сезону. Але якщо ваша душа вимагає відпочинку - зовсім не обов'язково чекати. Зверніться в туристичне агентство Poehalisnami.ua, де для вас підберуть найбільш комфортний варіант. Ви можете вивчити список пропозицій на сайті компанії самостійно, зв'язатися з менеджером в чаті, або ж відвідати найближчий офіс в своєму місті. Експерти з туризму допоможуть визначитися з датами і напрямком, а також купити гарячі путівки зі Львова за вигідною вартості. Ви отримаєте повну інформаційну підтримку, аж до приїзду в готель.