Гарячі тури із Запоріжжя

Потрібна допомога в підборі туру?
Відправте заявку і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур

Популярні напрямки зараз

Гарячі тури по місяцях вильоту

Гарячі тури стабільно користуються попитом. Особливо приваблюють туристів ціни на гарячі тури із Запоріжжя, адже так є можливість заощадити на подорожі до 50%. Специфіка подібних путівок полягає в тому, що вони з'являються буквально за кілька днів до вказаної дати вильоту. Це можуть бути заздалегідь сформовані туроператором, але не викуплені пропозиції, або ж відмовні путівки.

Відправляйтеся на відпочинок прямим рейсом із Запоріжжя

Жителям Запоріжжя, які люблять подорожувати, надається можливість відправитися на відпочинок прямим рейсом з рідного міста. Турагентство "Поїхали з нами» пропонує дешеві гарячі тури із Запоріжжя на двох на будь-який смак. Відвідайте представництво, яке територіально вам найбільш підходить, а всі інші турботи ми візьмемо на себе. Для вас будуть підібрані кращі варіанти, згідно з усіма вашим запитам. При необхідності, фахівці розкажуть про сезонності, екскурсійних маршрутах і розвагах за обраним напрямом. Також ми допоможемо оформити потрібні документи.


Особливості пошуку гарячих путівок

Плануючи відпустку, в першу чергу визначитеся з напрямом. Від цього і буде залежати процес підбору туру.

Пляжний відпочинок

У більшості випадків гарячі путівки із Запоріжжя «все включено» з'являються саме на пляжні курорти. Це Туреччина і Єгипет, де багато хороших готелів на узбережжі, з інфраструктурою для молоді, сімей з дітьми, літніх мандрівників. Пропозиції до Туреччини за найвигіднішими цінами шукайте в квітні-травні і вересні-жовтні. В Єгипті бюджетно можна відпочити взимку, коли гарячі тури із Запоріжжя «все включено» стартують від 600 USD на двох. Відмовні путівки з'являються протягом усього року.

Пропозиції в такі країни як ОАЕ, Таїланд, Домінікана зазвичай передбачають проживання в готелі за системою ВВ (тільки сніданки). Більшість рейсів по екзотичних напрямках відбуваються з Києва, але путівку можна купити в філії «Поїхали з нами» в Запоріжжі.

екскурсійні поїздки

Якщо ви хочете оглянути визначні пам'ятки Європи, віддайте перевагу екскурсійним турам. Маршрут менеджери «Поїхали з нами» підберуть на ваш смак гарячі тури з Києва та інших українських міст. Це може бути поїздка по Італії, або ж відвідування країн Прибалтики, затребувані також путівки в Австрію, Францію, Німеччину та Угорщину.

гірськолижні тури

Ще один популярний вид відпочинку - активний. Взимку туристи купують тури на гірськолижні курорти Болгарії, Австрії, Польщі, Андорри і навіть Туреччини. Вартість пропозицій стартує від 300 USD на людину. У цю суму зазвичай включений проїзд і розміщення в готелі зі сніданками, тому заздалегідь передбачте додаткові витрати на обіди і вечері, а також на оренду лижного спорядження.