Гарячі тури із Запоріжжя

Ozkaymak Marina Hotel 5
Туреччина, Кемер
з 01.06 по 08.06 (7 ночей)
Виїзд з Кишинева
все включено
Sural Hotel 5
Туреччина, Сіде
з 02.06 по 09.06 (7 ночей)
Виїзд з Кишинева
все включено
Club Marco Polo 5
Туреччина, Кемер
з 04.06 по 11.06 (7 ночей)
Виїзд з Кишинева
все включено
Потрібна допомога в підборі туру?
Відправте заявку і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур
з 11.06 по 21.06 (10 ночей)
Виїзд з Києва
завтрак
Queen's Park Goynuk 5
Туреччина, Кемер
з 05.06 по 15.06 (10 ночей)
Виїзд з
все включено
Grand Mir'amor Hotel 4
Туреччина, Кемер
з 02.06 по 09.06 (7 ночей)
Виїзд з Кишинева
все включено
Adriatic Lux App 4
Чорногорія, Будва
з 17.06 по 24.06 (7 ночей)
Виїзд з Кишинева
без питания
Острів Крит з Кишинева
Греція, Іракліон (о. Крит)
з 05.06 по 16.06 (11 ночей)
Виїзд з Кишинева
без питания
з 18.06 по 02.07 (14 ночей)
Виїзд з Києва
без питания

Популярні напрямки зараз

Гарячі тури по місяцях вильоту

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Гарячі тури стабільно користуються попитом. Особливо приваблюють туристів ціни на гарячі тури із Запоріжжя, адже так є можливість заощадити на подорожі до 50%. Специфіка подібних путівок полягає в тому, що вони з'являються буквально за кілька днів до вказаної дати вильоту. Це можуть бути заздалегідь сформовані туроператором, але не викуплені пропозиції, або ж відмовні путівки.

Відправляйтеся на відпочинок прямим рейсом із Запоріжжя

Жителям Запоріжжя, які люблять подорожувати, надається можливість відправитися на відпочинок прямим рейсом з рідного міста. Турагентство "Поїхали з нами» пропонує дешеві гарячі тури із Запоріжжя на двох на будь-який смак. Відвідайте представництво, яке територіально вам найбільш підходить, а всі інші турботи ми візьмемо на себе. Для вас будуть підібрані кращі варіанти, згідно з усіма вашим запитам. При необхідності, фахівці розкажуть про сезонності, екскурсійних маршрутах і розвагах за обраним напрямом. Також ми допоможемо оформити потрібні документи.


Особливості пошуку гарячих путівок

Плануючи відпустку, в першу чергу визначитеся з напрямом. Від цього і буде залежати процес підбору туру.

Пляжний відпочинок

У більшості випадків гарячі путівки із Запоріжжя «все включено» з'являються саме на пляжні курорти. Це Туреччина і Єгипет, де багато хороших готелів на узбережжі, з інфраструктурою для молоді, сімей з дітьми, літніх мандрівників. Пропозиції до Туреччини за найвигіднішими цінами шукайте в квітні-травні і вересні-жовтні. В Єгипті бюджетно можна відпочити взимку, коли гарячі тури із Запоріжжя «все включено» стартують від 600 USD на двох. Відмовні путівки з'являються протягом усього року.

Пропозиції в такі країни як ОАЕ, Таїланд, Домінікана зазвичай передбачають проживання в готелі за системою ВВ (тільки сніданки). Більшість рейсів по екзотичних напрямках відбуваються з Києва, але путівку можна купити в філії «Поїхали з нами» в Запоріжжі.

екскурсійні поїздки

Якщо ви хочете оглянути визначні пам'ятки Європи, віддайте перевагу екскурсійним турам. Маршрут менеджери «Поїхали з нами» підберуть на ваш смак гарячі тури з Києва та інших українських міст. Це може бути поїздка по Італії, або ж відвідування країн Прибалтики, затребувані також путівки в Австрію, Францію, Німеччину та Угорщину.

гірськолижні тури

Ще один популярний вид відпочинку - активний. Взимку туристи купують тури на гірськолижні курорти Болгарії, Австрії, Польщі, Андорри і навіть Туреччини. Вартість пропозицій стартує від 300 USD на людину. У цю суму зазвичай включений проїзд і розміщення в готелі зі сніданками, тому заздалегідь передбачте додаткові витрати на обіди і вечері, а також на оренду лижного спорядження.