Тури в Ізраїль

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Ізраїлю

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

про Ізраїлі

Причини для подорожі в Ізраїль можна перераховувати довго, але найвагомішими виявляться моря, гори і відмінний туристичний сервіс. Ви станете свідком зіткнення трьох релігій - іудаїзм, буддизм та іслам переплітаються в химерному візерунку з мечетей і храмів. Тури в Ізраїль створені і для того, щоб ви провели незабутній вечір на набережній Тель-Авіва, де зосереджені кращі кафе, ресторани і бутіки.

Ізраїль - країна Близького Сходу, яка омивається:

 • Середземним морем - із заходу;
 • Мертвим морем - зі сходу;
 • Червоним - з півдня.

Майже половина території країни зайнята пустелею Негев. Рельєф держави різноманітний: рівнини, западини, пагорби і гори. Річка Йордан є природними кордонами з Йорданією.

Перші єврейські племена були вихідцями з Єгипту, які в XII в. до н. е. заселили територію сучасної Палестини. Після захоплення земель, що належали ханаанеянина, вони заснували державу. Його розквіт припадає на період правління царя Давида. Ізраїльська культура, традиції унікальні і своєрідні завдяки багатонаціональному населенню.

Відпочинок на курорті такий же різноманітний, як і його природні та історичні пам'ятки. Ціна турів по Ізраїлю залежить від сезону і району проживання- популярні курорти на зразок Ейлата, як правило, дорожче.

Клімат

Погодав країні переважно суха і спекотна, міжсезоння розмито. Весна починається рано - вже в березні на Ейлаті стартує пляжний сезон, а квітень можна назвати повноцінним літом, але знайти гарячі путівки в Ізраїль ще можливо. В середині весни температура повітря тримається на позначці +20 ... + 25 °С, а вода прогрівається до +18 ... + 20 °С. Пізніше високий сезон починається і в центральній частині країни. Травень вважається найкращим часом для поїздки, адже навіть води Середземного моря прогріті вище + 23 °С.

З червня по серпень пляжний відпочинок в Ізраїлі на море можливий хіба що вранці і після заходу сонця, оскільки денна температура нерідко перевищує +40 ... + 45 °С. Купити путівку в Ізраїль влітку варто тим, хто вважає за краще нічний відпочинок в клубах і на вечірках, адже життя на курортах кипить саме після заходу сонця.

Пустельний спеку вгамовується до вересня, коли вода в морі все ще тепла, але повітря прогріте до +22 ... + 29 °С.

Найбільш сприятливий період для подорожей випадає на жовтень - травень. У високий сезон купити тур на завтра в Ізраїль проблематично, тому про відпочинок краще подбати заздалегідь. Та й ціни при оформленні раннього бронювання будуть нижче. Цілий рік триває сезон «ледачого» відпочинку. Влітку туристи вибирають курорти Середземноморського узбережжя і Галілейського озера.

Основна частина опадів у вигляді дощів і снігу випадає в грудні в центральних і північних районах Ізраїлю. На більшій частині території температура повітря не перевищує + 5 °С. Але незважаючи на велику кількість опадів, холодні місяці вважаються оптимальними для екскурсійних автобусних подорожей. Дешевий тур до Ізраїлю не позбавить вас морського відпочинку навіть взимку. У цей період купаються в Червоному і Мертвому морях, де середні показники водного термометра складають +30 °С, повітряного +38 °С.

Відпочинок в Ізраїлі

Курорти Ізраїлю:

 • Єрусалим - ізраїльська столиця, розташована між Середземним та Мертвим морем. Тут знаходиться безліч релігійних святинь.
 • Тель-Авів - приморське місто з золотими піщаними пляжами, головний культурний центр Землі обітованої.
 • Хайфа - великий курорт на березі Середземного моря. Знаменитий чистими пляжами і горою Кармель, схили якої прикрашені Бахайські садами.
 • Назарет - курорт, розташований поблизу прісного озера Кінерет. На його території збереглося багато християнських святинь: церква Йосипа, храм Благовіщення, францисканський монастир.

Види відпочинку:

 • Відпочинок на пляжу. В Ізраїлі три моря - Середземне, Червоне і Мертве. Безліч курортних міст. Придбати тур до Ізраїлю недорого можна в міжсезоння, коли вода в морі прогріта, але туристів поки що небагато.
 • Сафарі на джипах. Організація поїздок з Ейлата по великій території пустелі Негев.
 • Екскурсійнийвідпочинок. В країні трьох релігій зосереджено неймовірне число історичних пам'яток.
 • Оздоровлення на курортах Мертвого моря.
 • Дайвінг. Особливо цікавий у цьому плані підводний археологічний парк Цезарія в Середземному морі.

Кращий час для відпочинку

Рання весна - найкращий період щобвлаштувати пляжний відпочинок в Ізраїлі на море. Березень-квітень підходять для екскурсій, оздоровлення та релаксу на пляжах Червоного моря, яке прогрівається до +23 °С. Вода в Середземному морі прохолодніше на 5 - 7 °С. Високим сезоном вважається перший і останній місяць осені.

Умовно низькі сезони - літо і зима.У цей час високий шанс «зловити» гарячі тури в Ізраїль на море. Влітку тут дуже жарко, температура в червні піднімається до +40 °С. Взимку температура комфортна, в середньому +19 ... + 22 °С, але кожен день йдуть затяжні дощі. Зате з'являються гарячі тури в Ізраїль на завтра за найнижчими цінами.

Путівник по Ізраїлю

Ціна на путівки до Ізраїлю падає в низький сезон, що розташовує до комфортного відвідування визначних пам'яток. Ідеальним часом для огляду історичних локацій можна вважати лютий - березень.

Топ історичних пам'яток:

 • Храм Гробу Господнього - важлива єрусалимська святиня. Місце поховання Ісуса. Тут же зберігається Камінь миропомазання.
 • Печери Бейт-Гуврін - заповідник з величезною кількістю гробниць і печер, вирубаних з крейдяних скель. Цей пам'ятник знаходиться в місті Мареша.
 • Бахайские сади в Хайфі прикрашають гірський схил Кармель. Складаються з 12 терас, які ведуть до берега Хайфського затоки.
 • Меморіал історії голокосту, розташований в Єрусалимі. На території музею багато пам'ятних місць: Дитячий Меморіал, Зал Імен, парк Праведників, пам'ятник Янушу Корчаку.
 • Фортеця Масада в місті Арад. Після реставрації був повністю відновлений первісний вигляд історичної споруди.
 • Підводна обсерваторія - перший в світі комплекс для спостереження за підводним світом. Розташований в місті Ейлат.

Корисно знати:

 • Жінки в країні носять закритий одяг, навіть туристи.
 • Вулиці Ізраїлю - заборонене місце для розпивання алкоголю і куріння.
 • Купатися дозволено в обладнаних місцях, де є рятувальники.
 • У червні прибережну зону Середземного моря наповнює велика кількість медуз.
 • Максимальний сеанс купання в Мертвому морі - 20 хвилин.