Туроператор TPG (Travel Professional Group)

Популярні напрямки подорожей з Travel Professional Group

Пошук турів від туроператора Travel Professional Group

Інформація про туроператора

Український туроператор TPG працює на ринку туристичних послуг з 1994 року. За ці 25 років співробітникам компанії вдалося забезпечити комфортний відпочинок не одній тисячі туристів, в партнерстві з туристичними операторами з більш ніж 40 країн світу. Співпрацює агентство і з авіакомпаніями, що дає можливість підтверджувати місця на будь-які дати, навіть «складні».

Головне завдання, яке ставить перед собою турагентство Travel Professional Group - забезпечити якомога більшій кількості туристів можливість відпочити цікаво, комфортно і недорого. Такий підхід TPG group і сприяє розвитку компанії, збільшення числа лояльних клієнтів, розширенню партнерських зв'язків.

спеціалізація

Підбір туру TPG менеджерами турагентства «Поїхали з нами» завжди відбувається з урахуванням потреб і побажань клієнта. Неважливо, чи визначилися ви вже з напрямком і датами, або тільки задумалися про відпустку, співробітники компанії запропонують вам декілька кращих варіантів відпочинку та вигідні гарячі тури TPG, а також інші визначні вас туроператорів.

TPG спеціалізується на:
  • індивідуальних турах;
  • групових і екскурсійних турах;
  • відпочинку та екскурсійних програмах по Україні.

Особливою популярністю користуються гарячі тури ТПГ. Адже це чудова можливість влаштувати собі спонтанний відпустку за доступною ціною. Знижки бувають не тільки на гарячі путівки, компанія Тіпіджі часто пропонує акції на авіаквитки, розміщення в готелях, дарує екскурсії.

Пошук туру TPG доступний онлайн на нашому сайті. Ми регулярно оновлюємо інформацію про акції та нові напрямки від оператора.Вибравши пропозицію від Travel Professional Group, ви можете бути впевнені, що ваша поїздка пройде на вищому рівні!

Туроператор TPG (Travel Professional Group)