Туроператор Орбіта

Популярні напрямки подорожей з Орбіта

Пошук турів від туроператора Орбіта

Інформація про туроператора

«Орбіта» - один з найавторитетніших туроператорів на українському ринку, як і туроператор TPG , з яким співпрацює практично з самого початку заснування туристичне агентство «Поїхали з нами».

За більш ніж 23 роки успішної діяльності організатор турів встиг здобути безліч надійних партнерів і відпрацювати сотні маршрутів, за якими сьогодні c задоволенням і комфортом подорожують мільйони клієнтів poehalisnami.ua. Компанія активно розробляє і реалізує всі нові пропозиції, які дозволяють менеджерам «Поїхали з нами» підібрати своїм покупцям путівки без зайвих витрат, і скласти оптимальну програму туристичної поїздки. «Орбіта» всіляко підтримує своїх компаньйонів, пропонуючи взаємовигідні умови і постійну інформаційну підтримку.

Бренд може похвалитися величезним вибором пропонованих послуг. Широка географія діяльності дозволяє догодити навіть самим вимогливим туристам, фірма допомагає партнерам підбирати найбільш вигідні квитки на чартери і регулярні рейси.


спеціалізація

Величезною популярністю у «Орбіти» користуються пляжні тури в Грецію, Туреччину, Єгипет, Італію, Хорватію. Туристам, яких складно здивувати стандартними напрямками, пропонується розкішний морський відпочинок в Сінгапурі, Йорданії, Танзанії, Таїланді, Домінікані, на Шрі-Ланці, Кубі, Мальдівах.

В каталозі оператора можна зустріти чимало інших видів відпочинку:

  • Екскурсійний (Ізраїль, Великобританія, Грузія, Франція, Іспанія).
  • Оздоровчий (Індія, Угорщина і т. Д.).
  • Гірськолижний (Польща, Австрія, Словаччина, Андорра, Чехія).
  • Подієвий (новорічні тури до Фінляндії і т. Д.).

Крім розроблених туроператором комплексних програм, можна підібрати індивідуальне рішення під запити туриста.

Туроператор Орбіта