Туроператор Альф

Популярні напрямки подорожей з АЛЬФ туристичний оператор

Пошук турів від туроператора АЛЬФ туристичний оператор

Інформація про туроператора

Компанія «Альф» працює на українському ринку відносно недавно - з 2012 року. Але за час своєї діяльності встигла завоювати довіру як багатьох мандрівників, так і компаньйонів в особі туристичних представництв, серед яких і агентство «Поїхали з нами».

Молода команда ентузіастів, націлена на динамічний розвиток і задоволення потреб клієнта, стрімко набирає популярність в туристичній галузі.

Туристичний оператор «Альф» дотримується принципу - економити гроші замовника. Тому менеджери poehalisnami.ua завжди радують клієнтів широким вибором турів на будь-який бюджет з проживанням в готелях різних категорій: скромних 2 *, середніх 3-4 * і розкішних «п'ятірок».

Незалежно від того, коли і де хоче відпочити клієнт, туристичний оператор «Альф» надає своїм партнерам можливість підібрати для мандрівників мінімум 3-5 варіантів згідно їх побажань. Крім того, представники «Поїхали з нами» завжди володіють актуальною інформацією про акційні пропозиції, що дозволяють зупинитися в дорогих туристичних комплексах за вигідною ціною.

При підборі пропозицій, які надає «Альф туристичний оператор», менеджери компанії «Поїхали з нами» не просто продають путівки. Наш колектив вважає своїм обов'язком забезпечити клієнта всім необхідним для безтурботного відпочинку: авіаквитками, документами, екскурсійним супроводом, інформаційною підтримкою і т. Д.

Пошук туру «Альф» проводиться на основі ваших уподобань і побажань. Обов'язково озвучте нашого менеджера, як би ви хотіли відпочити. Розкажіть, який напрямок є пріоритетним, що може зробити ваш відпустку ще краще, а чого хотілося б уникнути. І ми підберемо для вас найоптимальніший варіант, який надає туроператор «Альф».


спеціалізація

Туристичний оператор Альф успішно реалізує пакетні тури на морські курорти Болгарії, Греції, Хорватії, Туреччини, Чорногорії, Албанії, Єгипту, Кіпру та інших країн. Крім класичних «курортів», вам можуть запропонувати і досить екзотичні - Кубу, Шрі-Ланку, Танзанію, Ямайку, Маврикій, В'єтнам, Таїланд, Сейшельські або Мальдівські острови. Список напрямків постійно розширюється, щоб відповідати потребам клієнтів.

Поряд з пляжним відпочинком, турагентство «Альф» пропонує безліч інших видів відпустки:

  • Екскурсійний (Австрія, Польща, Італія, Франція, Великобританія, Португалія, Литва, США, Китай).
  • Оздоровчий (Ізраїль, Угорщина, Йорданія, Індія).
  • Гірськолижний (Андорра, Словаччина, Австрія).
  • Подієвий (новорічні тури до Фінляндії, європейські країни і т. Д.).

Компанія надає великого значення актуальності своїх пропозицій. Тому якщо вас цікавить підбір туру від «Альф» взимку - менеджери «Поїхали з нами» розкажуть про цікаві поїздки на гірськолижні курорти Словаччини, Болгарії, Польщі, Австрії та, звичайно ж, запропонують морський відпочинок в тропічних країнах. Влітку великою популярністю користуються гарячі тури «Альф», коли можна за один день зібрати валізи і відправитися в довгоочікувану відпустку.

Уже після першої подорожі разом з Альф ви зрозумієте, що ваш наступний відпустку буде спланований так само ідеально. Співробітники туристичної мережі «Поїхали з нами» завжди подбають про якісному підборі туру. У своєму плануванні ідеального відпочинку більше не доведеться переживати про вибір сезону, країни, готелю, документах і перельоту. Вам залишається тільки насолоджуватися туром!

Туроператор Альф