Туроператор Компас

Популярні напрямки подорожей з Kompas

Пошук турів від туроператора Kompas

Інформація про туроператора

Kompas - порівняно молода компанія, яка почала роботу в 2018 році. Утворилася вона шляхом об'єднання українського туроператора GTO Travel і казахстанського Kompas.

Історія GTO Travel почалася в 2004 році. За час своєї багаторічної роботи компанія проходила різні етапи розвитку, створювала унікальні пропозиції, розвивала партнерську мережу, що дозволило їй завоювати довіру у клієнтів.

Сьогодні туроператор Kompas відправляє мандрівників на відпочинок в 61 країну світу. Уже в перший рік діяльності компанії її послугами скористалися понад 100 тисяч українців, що говорить про відмінній якості наданого продукту і високою клієнтоорієнтованості. Бренд піклується про туристів на всіх етапах подорожі, пропонуючи перельоти на рейсах флагманських компаній і бездоганний сервіс трансферу від аеропорту до готелю. Основна місія туроператора - забезпечити комфорт в подорожах по всьому світу, застосовуючи в роботі інноваційні туристичні методи.

спеціалізація

Турагентство Kompas спеціалізується на:

 • активному відпочинку, який включає в себе походи в гори, сплави і рафтинги;
 • екскурсійних поїздках по території України;
 • пляжний відпочинок на популярних курортах;
 • екзотичних напрямках - Північна Америка, тропічні острови, Азія і Африка;
 • автобусних турах по європейських країнах.

Також компанія пропонує гарячі тури Компас Тревел. Це дозволяє значно заощадити на поїздці. Гарячі пропозиції включають в себе весь спектр послуг - переліт, проживання та харчування, медичну страховку, але за зниженою ціною. Це робить відпочинок з Kompas ще більш вигідним.

Туроператор займається організацією поїздок в США, Домініканської Республіки, Мексики і на Кубу. Також клієнти компанії можуть вибрати відпочинок:

 • на Африканському континенті - в Бурунді, Марокко або Єгипті;
 • на тропічних островах - Сейшелах, Барбадосі, Кюрасао, Мальдівах і ін .;
 • в Азії, відвідавши Брунею, Таїланду, Непалу, Кореї, Японії або інші держави.

Крім того, пошук туру Компас Тревел дозволяє вибрати будь-яку європейську країну для пляжного або екскурсійного відпочинку. За вашим бажанням наші менеджери запропонують вигідний варіант від Kompas в Італію, Францію, Іспанію, Німеччину та інші країни, в яких ви хотіли б побувати.

Крім пакетних путівок, туроператор пропонує і індивідуальну програму подорожі з підбором зручних варіантів перельоту, проживання та інших елементів путівки, без яких хороший відпочинок неможливий.

У компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які:

 • знають всі нюанси відпочинку та готельну базу тієї чи іншої країни;
 • завжди готові відповісти на будь-які питання;
 • люблять і цінують свою роботу.

Оскільки все більше українців віддають перевагу відпочинку за кордоном, Kompas створює всі умови, щоб від моменту відвідування офісу до повернення додому після поїздки, у туристів залишалися тільки позитивні емоції. Інакше і бути не може, так як підбір туру від Компас Тревел проводиться з урахуванням всіх побажань клієнта.

Дружна команда компанії робить все можливе, щоб клієнти залишилися задоволені своїм вибором. Тури від Компас Тревел можна купити практично в усіх великих містах країни, варто тільки заклянуть в будь-який з офісів компанії «Поїхали з нами». Також залишити заявку і отримати консультацію щодо вибору курорту, готелю чи іншого питання по організації відпочинку можна онлайн.

Туроператор Компас