Туроператор СІЄСТА

Популярні напрямки подорожей з СІЄСТА

Пошук турів від туроператора СІЄСТА

Інформація про туроператора

Компанія «Сієста» працює на ринку туристичного бізнесу з 2003 року, успішно реалізуючи себе в даній галузі. Багаторічний досвід допомагає туроператору організовувати незвичайні подорожі, пропонуючи туристам самі експериментальні і незвичайні напрямки. «Сієста» працює для своїх клієнтів, створюючи ідеальні умови відпочинку.

В офісі компанії ввічливі і професійні співробітники допоможуть підібрати цікаву країну, організувати відпочинок на березі моря або в засніжених горах, в залежності від побажань. А зробити подорож яскравим і незабутнім туроператору допомагають його партнери.

Співпраця з найкращими готелями в різних країнах дозволяє «Сієста» зробити відпочинок своїх клієнтів недорогим, але якісним. Головною спеціалізацією компанії є тури в країни Карибського басейну, на острови Індійського океану, в США, Азії, Японії, Канади, Європи та Африки.

спеціалізація

Родзинка туроператора - організація подорожей в США: Вашингтон, Майамі, Лас-Вегас, Нью-Йорк. Компанія пропонує тури по Атлантичному узбережжю і Каліфорнійському трикутнику. Вибір декількох напрямків поїздки зробить подорож повним і сучасним.

Також компанія спеціалізується на екскурсійних програмах в музеях і старовинних містах, на відпочинку на гірськолижних курортах і на морському узбережжі. Купивши путівку на море, будьте впевнені в чистоті води і пляжу, а також в якісному обслуговуванні в готелях. Харчування вибирайте на свій розсуд, є тури з системою «все включено». Переліт буде швидким, в більшості випадків - без пересадок. До ваших послуг ПАР, Мальдіви, Сейшели, Домінікана, Індія і безліч інших екзотичних країн.
Туроператор СІЄСТА