Тури на Кубу

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Куби

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Кубі

На півдні Острів Свободи омиває Карибське море, північно-західний берег обласканий Мексиканською затокою, а на північному сході править Атлантичний океан. Гарячі тури на Кубу привертають перспективою відпочити на райських пляжах за коктейлем на основі знаменитого рому.

Республіка зі столицею в Гавані складається з головного острова Куба, Хувентуд, який трохи менше, і ще понад 1500 мініатюрних островів. Серйозним поштовхом до розвитку туристичної галузі став розпад СРСР, разом з яким урвався і економічна допомога країні. З 1990-го року протягом наступних 10 років в місцевих туркомплексах облаштували в цілому 35 000 номерів. Судячи з того, що туристичний потік збільшився до 10 млн, пляжний відпочинок на Кубі набув особливої популярності.

Сьогодні ж держава - гідна альтернатива Домінікані. Острів свободи, який відрізняється чистою екологічним середовищем, пропонує туристу багатий вибір історичних пам'яток і водних розваг.


Відпочинок на Кубі

Ціна путівки на Кубу варіюється від обраного напрямку. Пам'ятайте, що до всіх нижчезазначених міст, крім Варадеро, доведеться добиратися додатково місцевими авіалініями.

Популярні курорти

 • Кайо-Ларго. Місто з кращими пляжами в країні має нечисленними готелями категорії 4 *. Тут зупиняються для усамітненого відпочинку. Також туристи вибирають курорт заради дайвінгу, адже на острові розташовано два великих дайв-центру.
 • Гавана.До столиці відпочиваючі приїжджають, щоб вивчити історію і культуру країни.
 • Ольгин.Доступна з тість палаючої путівки на Кубу в Ольгиннеодмінно повинна залучити, адже це найдорожче туристичний напрямок. Однак сподобається на курорті лише адептам неквапливого відпочинку, оскільки основні розваги зосереджені в межах готелів.
 • Варадеро. Лідер кубинської турбізнесу знаходиться в 15 км від міжнародного аеропорту Juan Gualberto Gomez. Узбережжя Варадеро довжиною 25 км омивається Атлантичним океаном. У курорту добре розвинена розважальна інфраструктура і чималий вибір готелів міжнародних брендів.
 • Кайо-Коко.Хочете побачити колонію рожевих фламінго? Тоді варто купити тур на Кубу дешево на острів Кайо-Коко, який отримав статус біосферного заповідника. Має у своєму розпорядженні широкими піщаними пляжами з ідеальним входом в воду, за що курорт і вибирають сімейні туристи.
 • Кайо-Санта-Марія. Райський куточок для престижного відпочинку, де всі готелі категорії 4 * і 5 * з системою «Все включено» і величезною територією. Протяжність пляжів місцями досягає 10 км.

Популярні види відпочинку

 • Пляж іморе. Берегова лінія Куби становить понад 3000 км. Незважаючи на те, що місцеві пляжі муніципальні, багато нагороджені «Блакитним прапором», доглянуті і мальовничі.
 • Дайвінг.Любителів підводного плавання приваблюєдбайливо збережена екосистема, комфортний клімат і наявність потужних дайв-сайтів різної складності.
 • Риболовля.Найпоширеніший на Кубі вид дозвілля.
 • Кубинськікарнавали. Проходять в другій половині літа і вражають своєю яскравістю і музикальністю.
 • Екскурсії. Куба - країна з насиченим подіями минулим, яке відбилося в архітектурі і пам'ятниках, виконаних в колоніальному стилі. Багато визначних пам'яток Республіки зберегли сліди боротьби народу за незалежність.
 • Екотуризм. Екзотичну рослинність і тисячі видів птахів і тварин можна побачити в межах 14 національних парків, 23 заповідників і 236 охоронюваних екологічних зон.

Кращий час для відпочинку

Кубинський клімат схожий з домініканським, тому і туристичні сезони збігаються. Планувати відпочинок на пляжі можна в будь-який час. Однак найкращим часом для подорожі в країну і, відповідно, високим сезоном є проміжок між листопадом і квітнем. Зима тут суха і тепла.

Ціна на тур на Кубу з перельотом помітно знижується з настанням травня, коли на острів приходить сезон дощів, що триває аж до жовтня. Зате літо подобається серфінгіста, які приїжджають сюди, щоб зловити найбільші хвилі.

Теплі течії не дають охолодитися прибережних вод. +24 ° С - це мінімум, який зафіксований в зимові місяці. Влітку температурні показники становлять +28 ... + 30 ° C. Середньорічна температура повітря - +25 ° С. Плануючи замовити підбір туру на Кубу на сайті poehalisnami.ua, врахуйте, що на сході спекотніше, ніж на заході. Відзначається підвищена вологість, яку легше переносити завдяки вітру, доносячи з Атлантичного океану.


Путівник по Кубі

Якщо пляж - не єдине місце, де хочеться провести канікули, відпочинок на морі на Кубі можна розбавити оглядом цікавих місць, яких в країні достатньо.

Топ пам'яток:

 • Великий театр.Історична будівля споруди 1915 року перебуває в Гавані. Вміщує 1500 відвідувачів, є культурним надбанням і домашньої сценою національного балету країни.
 • Капітолій.Колишній парламент, де проводилися засідання депутатів до 1959 року. Архітектура будівлі, побудованого в 1929-м, перегукується зі стилем Собору Св. Петра у Ватикані.
 • Будинок-музей ЕрнестаХемінгуея. У двоповерховому особняку письменник творив свою безсмертну творчість - «Старий і море». Після смерті Хемінгуея будинок, оточений великим садом, офіційно став музеєм.
 • Плаза де Армас. Коли вже замовлений тур на Кубу недорого, заплануйте в поїздці відвідування найстарішою площі країни - 1519 року закладки. Поруч знаходиться парк з пам'ятником на честь борця за незалежність М. Сеспедеса. Також звідси зручно добиратися до інших значущих пам'яток Куби.
 • Національний парк Національний парк Десембарко-дель-Ґранма.Природна пам'ятка з унікальною екосистемою: мангровими лісами і ендемічними рослинами, які складають 60% флори заповідника.

Корисно знати:

 • На відміну від місцевих жителів, які користуються кубинським песо (CUP), туристам дозволено користуватися тільки конвертованим (CUC).
 • На пляжах використовують сигнальну систему оповіщень, вивішуючи на узбережжі різнокольорові прапори. Червоний забороняє купання, жовтий говорить «Будьте пильні», а зелений - «Відбій тривоги».
 • Нудизм на кубинських пляжах заборонено.
 • Безкоштовний інтернет в країні доступний тільки в дорогих резорт, тому виконуючи пошук туру на Кубу, заздалегідь підготуйте і сплануйте маршрут подорожі. На місці це буде непросто.
 • Пересуватися по острову комфортно на орендованому автомобілі. Залежно від класу машини, за добу беруть 50-100 CUC.