Тури в Ольгин

Відвідування дозволено. Для в'їзду необхідний ПЛР-тест не більше 72 годин до прибуття, а також страховий поліс, що покриває витрати на лікування від COVID-19. По прильоту на Кубу потрібно пройти 7-денний карантин (5 днів при прибутті в аеропорт Гавани або м. Сантьяго де Куба) в одному зі спеціально підготовлених готелів, зі здачею повторного ПЛР-тесту.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Куби

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

про Ольгине

Ольгин - провінція на узбережжі Атлантичного океану, яка стала першою зупинкою Христофора Колумба на Кубі. Саме тут команда мореплавця висадилася в 1492 році, через два тижні після відкриття Америки. Столичний місто регіону був побудований іспанцями через 30 років. Сьогодні Ольгин відомий як один з найкрасивіших курортів Куби. На сайті poehalisnami.ua/ua можна вибрати путівки для відпочинку в цій провінції, а також тури на о. Кайо-Коко і в Варадеро.


Відпочинок в Ольгине

Ольгин - пляжний курорт з довгим 40-кілометровим узбережжям. Серед чотирьох десятків пляжів туристи облюбували пляж Гуардалавака, жваве місце з розвиненою інфраструктурою і великою кількістю готелів. На пляжний відпочинок в Ольгине в районі Гуардалавака прилітають шанувальники водних розваг: серфінгу, дайвінгу, каякінгу.

Занурення під воду з маскою або аквалангом користується популярністю і у гостей, що зупинилися поруч з Плайя-Есмеральда. «Смарагдовий берег» Куби - респектабельний район, забудований суцільно «четвірками» і «п'ятірками». Путівки в Ольгин з зупинкою в одному з Резорт у Плайя-Есмеральда вибирають цінителі відпочинку по вищому розряду.

Наймолодша, але вже полюбився гостям курортна зона - Плайя-Пескеро. Готелів тут небагато, але все туркомплекси розташовують великою територією і надають сервіс європейського рівня. Тут проводять час туристи з сім'ями і любителі спокійного відпочинку.

Придбати тур в Ольгин з перельотом з України стоїть не тільки заради моря і пляжів. У провінції розташовано найбільше озеро країни Лагуна-дель-Тесоро - відмінний варіант для спортивної риболовлі. У цій водоймі водиться унікальний вид доісторичних панцирних щук - манхуарі. Живуть тут і крокодили, розплідник рептилій розташований неподалік від озера.

Вплив іспанських колонізаторів відчувається в побудованих за чітким планом довгих прямих вулицях міста і достатку зелених парків. Єдиний старий собор Сан-Исидоро зведений на початку XVII століття. Архітектуру колоніальних часів можна побачити тільки в місті халупу.

У муніципальному місті Банес розташований музей з предметами побуту корінних народів островів Карибського басейну. У Чорро-де-Маїта знаходиться поховання індіанців з сотнею експонатів. Познайомитися з побутом населяв острів племені можна в селі Таино, де відтворено умови життя XVI століття.

Ціна на тури в Ольгин зростає на травневі свята, коли в місті проходить традиційний ярмарок. Не менш цікавий туристам жовтневий фестиваль латиноамериканської культури.


Путівник по Ольгину


Топ пам'яток:

  • Заповідник Бахіа-де-Наранхона березі бухти, де можна подивитися на мешканців акваріума і поплавати з дельфінами.
  • Холм Хреста Лома-де-ла-Крусз дерев'яним хрестом, у якого проводять релігійні обряди. До вершини пагорба ведуть сходи з 459 сходинок, зверху відкривається вид на околиці.
  • Музей природних наук,серед 7000 експонатів якого знайшлося місце найбільшої в світі колекції черепашок.

Корисно знати:

  • Гарячі тури в Ольгин частіше з'являються влітку, в сезон дощів.
  • У туристичних регіонах використовується окрема валюта для туристів - конвертований песо (кук).
  • Багато місцевих жителів до цих пір їздять на радянських автомобілях.
  • З оплати банківською карткою стягується додаткова комісія до 4%. Також варто знати ще один важливий момент щодо грошей. Хоч влади і оголосили про скасування 10% комісії при обміні USD, на практиці заплатити за операцію з валютою все ж доведеться.