Йде пошук турів

Гарячі тури

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Бангкоку

Бангкок - столиця і найбільше місто Таїланду площею 1500 кв. км, кількість городян перевищує 6 млн. Оригінальна тайська назва потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як найдовша назва міста в світі. Розташоване місто на рівнині, в центральній частині країни, на берегах річки Чао Прайя.

Перші згадки про землі сучасного Бангкока зустрічаються в середньовічних документах. У ті часи тут була «село оливок» - поселення торговців. Столицею Бангкок став після звільнення держави Сіам від бірманців королем Таксіном. За часів наступного правителя, Рами I, був побудований Королівський палац і система каналів. Завдяки штучним водоймам місто ще називають «Східною Венецією».

У XIX столітті почали активно розвивати міську інфраструктуру Бангкока, проклали першу в країні залізницю. Після закінчення Другої світової війни, у другій половині ХХ століття місто стало зоною відпочинку солдатів. З тих пір в столиці Таїланду почали активно розвивати туристичну галузь.

Клімат в столиці Таїланду тропічний. Тут тепло круглий рік - від + 25...28°С в грудні, до +35 °С в квітні. Курортний сезон закінчується в травні, разом з початком сезону дощів. Період злив триває до жовтня, а в листопаді сюди знову починається туристичний сезон.

Відпочинок в Бангкоку

Місто не має виходу до моря. Для туристів, які відправляються у відпустку, Бангкок є відправною точкою на прибережні курорти. Однак багато хто сюди приїжджає і на екскурсії, щоб відвідати унікальні буддійські храми і скульптури, музеї, архітектурні пам'ятки, історичні пам'ятки.

Приваблює іноземців та шопінг. У Бангкоку безліч торгових центрів, великих і оригінальних ринків і сувенірних крамниць де можна купити практично все - від невеликих сувенірів до ювелірних прикрас, брендового одягу та техніки. Саме в столиці Таїланду знаходиться найбільший в світі ринок.

Бангкок галасливий мегаполіс з модними клубами практично в кожному районі. Найбільша кількість нічних закладів на вулицях Сой Ковбой і Каосан. Згідно із законом дискотеки працюють до 1 години ночі.

Сімейні пари з дітьми теж знайдуть чим зайнятися. Серед європейських туристів популярні поїздки по каналах на човні, парки розваг, зоопарки і ферми рептилій. З майданчиків на висотних будинках відкривається гарний панорамний вид на місто.

У Бангкоку є готелі будь-якої цінової категорії: від недорогих апартаментів на околиці, до фешенебельних готелів в респектабельних районах. Пік туристичного сезону припадає на листопад-травень. Влітку тури в Бангкок коштують дешевше через сильну спеку та часті дощі.

Путівник по Бангкоку

Топ пам'яток:

  • Королівський палац і храми - в Старому місті (район Раттанакосін) розташовані колишня резиденція королівської сім'ї і храмові комплекси: Ват ПХО, Ват Арун, Ват Пра Кео, Ват Сакет. На території безліч незвичайних скульптур: 46-метрова статуя лежачого Будди, «смарагдовий» бог, триголовий слон, фігури демонів і інші яскраві елементи буддійської релігії. Всі вони є пам'ятками минулих століть.
  • Монумент демократії - пам'ятник Бангкока в центрі міста. Місце, звідки починаються всі дороги країни.
  • Гігантські гойдалки біля храму Ват Сутхат в кварталі Ратчатеві, висота яких 27 метрів.
  • Океанаріум Світ Сіаму - гігантський акваріум, де мешкають понад 30 000 риб і рептилій.

Корисно знати:

  • У столиці Таїланду можна голосно розмовляти на вулиці і публічно виявляти почуття.
  • Не прийнято чіпати голови і плечі тайців, а жінки не можуть торкатися до буддійським ченцям.
  • Будьте обережні у висловлюваннях в сторону королівської сім'ї або релігійних лідерів - це вважатимуть неповагою.
  • Не намагайтеся залізти на статую Будди - за це можна потрапити до в'язниці.
  • Не приймайте пропозиції про допомогу від випадкових перехожих на вулиці, вони можуть виявитися шахраями.
  • Купуйте подарунки до від'їзду, в дьюті-фрі в аеропорту ціни вище середніх по місту.