Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест, виконаний не пізніше 72 годин до вильоту, або сертифікат про повний курс вакцинаціїДетальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Таїланду (Тайланда)

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Бангкоку

Бангкок - столиця і найбільше місто Таїланду площею 1500 кв. км, кількість городян перевищує 6 млн. Оригінальна тайське потрапило в Книгу рекордів Гіннеса як найдовша назва міста в світі. Розташоване місто на рівнині, в центральній частині країни, на берегах річки Чао Прайя.

Перші згадки про землі сучасного Бангкока зустрічаються в середньовічних документах. У ті часи тут була «село оливок» - поселення торговців. Столицею Бангкок став після звільнення держави Сіам від бірманців королем Таксіном. За часів наступного правителя, Рами I, був побудований Королівський палац і система каналів. Завдяки штучним водоймам місто ще називають «Східною Венецією».

У XIX столітті почали активно розвивати міську інфраструктуру Бангкока, проклали першу в країні залізницю. Після закінчення Другої світової війни, у другій половині ХХ століття місто стало зоною відпочинку солдатів. З тих пір в столиці Таїланду почали активно розвивати туристичну галузь.

Клімат в столиці Таїланду тропічний. Тут тепло круглий рік - від + 25-28° Св грудні, до +35° Св квітні. Курортний сезон закінчується в травні, разом з початком сезону дощів. Період злив триває до жовтня, а в листопаді сюди знову починається туристичний сезон.

Відпочинок в Бангкоку

Місто не має виходу до моря. Для туристів, які відправляються у відпустку, Бангкок є відправною точкою на прибережні курорти. Однак багато хто сюди приїжджають і на екскурсії, щоб відвідати унікальні буддійські храми і скульптури, музеї, архітектурні пам'ятки, історичні пам'ятки.

Приваблює іноземців та шопінг. У Бангкоку безліч торгових центрів, великих і оригінальних ринків і сувенірних крамниць де можна купити практично все - від невеликих сувенірів до ювелірних прикрас, брендового одягу та техніки. Саме в столиці Таїланду знаходиться найбільший в світі ринок.

Бангкок-галасливий мегаполіс з модними клубами практично в кожному районі. Найбільша кількість нічних закладів на вулицях Сой Ковбой і Каосан. Згідно із законом дискотеки працюють до 1 години ночі.

Сімейні пари з дітьми теж знайдуть чим зайнятися. Серед європейських туристів популярні поїздки по каналах на човні, парки розваг, зоопарки і ферми рептилій. З майданчиків на висотних будинках відкривається гарний панорамний вид на місто.

У Бангкоку є готелі будь-якої цінової категорії: від недорогих апартаментів на околиці, до фешенебельних готелів в респектабельних районах. Пік туристичного сезону припадає на листопад-травень. Влітку тури в Бангкок коштують дешевше через сильну спеку та часті дощі.

Путівник по Бангкоку

Топ пам'яток:

  • Королівський палац і храми -в Старому місті (район Раттанакосін) розташовані колишня резиденція королівської сім'ї і храмові комплекси: Ват ПХО, Ват Арун, Ват Пра Кео, Ват Сакет. На території безліч незвичайних скульптур: 46-метрова статуя лежачого Будди, «смарагдовий» бог, триголовий слон, фігури демонів і інші яскраві елементи буддійської релігії. Всі вони є пам'ятками минулих століть.
  • Монумент демократії -пам'ятник Бангкока в центрі міста. Місце, звідки починаються всі дороги країни.
  • Гігантські гойдалкибіля храму Ват Сутхат в кварталі Ратчатеві, висота яких 27 метрів.
  • Океанаріум Світ Сіаму -гігантський акваріум, де мешкають понад 30 000 риб і рептилій.

Корисно знати:

  • У столиці Таїланду можна голосно розмовляти на вулиці і публічно виявляти почуття.
  • Не прийнято чіпати голови і плечі тайців, а жінки не можуть торкатися до буддійським ченцям.
  • Будьте обережні у висловлюваннях в сторону королівської сім'ї або релігійних лідерів - це вважатимуть неповагою.
  • Не намагайтеся залізти на статую Будди - за це можна потрапити до в'язниці.
  • Не приймайте пропозиції про допомогу від випадкових перехожих на вулиці, вони можуть виявитися шахраями.
  • Купуйте подарунки до від'їзду, в дьюті-фрі в аеропорту ціни вище середніх по місту.