Компанія «Поїхали з нами» співпрацює з кращими туроператорами, які надають широкий спектр туристичних послуг як в Україні, так і за кордоном  — від підбору гарячої путівки до організації весільних церемоній в різних країнах світу.

Підбір туроператорів залежить від напрямку і того, який вид відпочинку планується.

Такі українські туроператори як Веди Тур Груп-Україна, Феєрія або Mouzenidis travel надають путівки в країни Європи. Основна спеціалізація Pegas Touristik, Travel Professional Group організація пляжного відпочинку. А пропозиції від Join Up, TUI Україна і Coral Travel підійдуть мандрівникам, які планують і екскурсійний відпочинок, і пляжний, і активний гірськолижний.

Важливим критерієм є і сезон запланованої поїздки. Влітку та взимку найменше мандрівників, які вирушають в автобусні тури по європейським країнам з метою огляду визначних пам'яток. Для відвідування більшості тропічних країн низьким туристичним сезоном вважається період з кінця весни до початку осені. В цей час високі шанси придбати путівку на 20-40% дешевше від її звичайної вартості, в чому вам допоможуть туроператори України.

Перед підбором путівки, складіть список побажань: оберіть напрямок, де ви хотіли б провести відпустку, категорію готелю та його віддаленість від пляжу або пам'яток, визначтеся, наскільки вам важливий супровід гіда, наявність комплексного харчування та розваг на території готелю.

Досвідчені менеджери компанії «Поїхали з нами» врахують всі ваші вимоги і визначать який офіційний туроператор надає путівки відповідно до ваших потреб.

Пам'ятайте, що тільки перевірений туроператор забезпечить вам тур з дотриманням всіх домовленостей.