Компанія «Поїхали з нами» співпрацює з найкращими туроператорами, що надають широкий спектр туристичних послуг як на українському ринку, так і за кордоном — від підбору путівки до організації весільних церемоній по всьому світу. Що б ви не задумали, наші спеціалісти впевнено запропонують найкращий варіант реалізації вашої ідеї. З нами працюють найкращі туроператори України, які вміють випускати збалансований якісний продукт.

Незалежно від того, займаєтеся ви пошуком путівки самостійно, або довірили планування подорожі професіоналу, підбір туроператорів залежить від напрямку та від того, який вид відпочинку планується.

Для того, щоб ви трохи орієнтувалися на українському ринку туризму, ми коротко розповімо про основних туристичних операторів, за кого може поручитися туристична мережа «Поїхали з нами».

Такі популярні українські туроператори, як Веді Тур Груп-Україна, Феєрія або Mouzenidis travel, пропонують путівки до країн Європи. Основна спеціалізація Pegas Touristik, GTO Travel, Professional Group – організація пляжного відпочинку. А пропозиції від Join Up, TUI Україна та Coral Travel підійдуть мандрівникам, які планують і екскурсійну відпустку, і пляжну, і активну гірськолижну. Всі перераховані вище туристичні агенції України вже освоїли міжнародний ринок, вміють працювати з різними видами відпочинку, тому в їх надійності можете не сумніватися.

Важливим критерієм є не лише ваші очікування від відпустки, а й сезон запланованої подорожі. Так, влітку та взимку найменше мандрівників, які вирушають до автобусних турів європейськими країнами з метою огляду визначних пам'яток. Візьміть собі цей період на замітку, і зможете поїхати в давно омріяне місто із симпатичною знижкою. А пошук турпутівки не триватиме багато часу. Чи треба говорити, що під час міжсезоння на вулицях та біля знакових місць товпиться менше туристів, що дозволяє спокійно знайомитись із містом та робити гарні фотографії зі зручних вам ракурсів. Ціна за таку подорож вас більш ніж потішить. Багато українських турагентств пропонують у листопаді та в лютому-березні бюджетні тури Західною Європою. У першому випадку ще не почався різдвяний та новорічний ажіотаж, і можна спокійно прогулятися історичними площами та вуличками. У другому випадку він уже схлинув, і є час насолодитися спокійною атмосферою до активного весняного туристичного сезону. Нерідко у спокійне міжсезоння туристичні компанії возять у Стамбул – турецький мегаполіс, який із середини весни до середини осені наповнюють юрби відпочиваючих на морі.

Для відвідування більшості тропічних країн низьким туристичним сезоном вважається період з кінця весни до початку осені. Падіння попиту пов'язане із сезоном дощів, що випадає на літо. У комбінації із високою температурою повітря підвищена вологість значно знижує рівень комфорту. Кожне турагентство в Україні знає про це та намагається запропонувати своїм клієнтам найкращі умови відпочинку. Якщо ви давно хотіли побувати на іншому кінці земної кулі, але не можете собі дозволити подорож у сезон, візьміть цю інформацію на замітку. У цей час високі шанси купити путівку на 15–50% дешевше за її звичайну вартість, у чому вам допоможуть туроператори України. Так що починайте планувати поїздку до Індійського океану до екзотичних країв.

У будь-якому випадку спробуйте спочатку пошукати цікаві пропозиції в онлайн-режимі на сайті «Поїхали з нами». Наші програмісти вклали душу у розробку ресурсу, тому каталог туроператорів тут оформлений логічно та зручно. У лічені кліки ви знайдете все, що потрібно.

Перед тим, як шукати тур, складіть список побажань: виберіть напрям, де ви хотіли б провести відпустку, категорію готелю та його віддаленість від пляжу або визначних пам'яток. Визначтеся, наскільки вам важливим є супровід гіда, наявність комплексного харчування та розваг на території готелю. За дотримання всіх цих пунктів ви неодмінно підберете собі вигідний тур. Український туроператор «наторкнув» у формуванні максимально оптимізованих туристичних пакетів, а значить, вам не важко знайти ту найкращу путівку.

Досвідчені тревел- менеджери «Поїхали з нами», чи то турагентства Харкова, Києва, чи будь-якого іншого міста, врахують усі ваші вимоги та визначать, який надійний офіційний туроператоршвидшенадасть тури згідно з вашими запитами .

Пам'ятайте, що тільки перевірений туроператор забезпечить тур з дотриманням усіх домовленостей.