TPG Болгарія

Відвідування країни дозволено. До 31.07.2021 р. потрібен ПЛР-тест за 72 години до перетину кордону або експрес-тест на антигени SARS-CoV-2 за 48 годин до в'їзду в країну. Заміною тестам можуть послужити довідка про пройдений курс вакцинації або довідка про перенесений COVID-19 не менше ніж за 14 днів і не більше ніж за 6 місяців до вильоту. Від цих вимог звільнені діти віком до 5 років. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Болгарії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Компанія TPG працює на ринку туристичних послуг України з 1994 року. Сьогодні це надійний туроператор міжнародного класу, який має партнерів більш ніж в 40 країнах світу.

Travel Professional Groupспівпрацює з найбільшими авіакомпаніями, тому їй під силу організувати перельоти навіть у складних напрямках. TPG входить в найбільше туристичне співтовариство — Всесвітньої туристичної організації (UNWTO).

Спектр послуг туроператора широкий та різноманітний. Менеджери компанії організовують індивідуальні, групові, корпоративні тури як всередині країни, так і за кордон. Також TPG спеціалізується на екскурсійних подорожах, організації освіти за кордоном, святкових турах і продажу авіаквитків.  

У список напрямків, в яких працює TPG, входять всі затребувані курорти Європи, Азії, Африки та Північної Америки. У 2021 році клієнти можуть купититури від TPG в Болгарію,Єгипет, ОАЕ, Домініканську Республіку, Албанію, Чорногорію, Хорватію, Туреччину та в інші країни.

Канікули в сонячній Болгарії

Болгарія — гостинна країна на чорноморському узбережжі. Це невелика держава давно є улюбленим місцем відпочинку для туристів зі Східної Європи, оскільки болгарська культура і мова для нас багато в чому близькі і зрозумілі. Вибираючи путівки від ТПГ в Болгарію, туристи можуть бути впевнені у їх високій якості та прийнятній ціні.

Екскурсійні поїздки в цьому напрямку можна планувати на будь-який час року. Це шопінг, гастро-тури, святкові та паломницькі подорожі. Цікаві локації: острівне місто Несебр з вузькими вуличками і сувенірними крамницями, головна святиня Болгарії — Рильський Монастир, середньовічна фортеця Баба Віда.

Тури в Болгарію від Travel Professional Group можна придбати не тільки в морському напрямку або для екскурсій. У гірській частині країни є популярні взимку ski-зони, серед яких найбільш відомі Банско, Боровець і Пампорово. Різноманітність трас (від зелених до чорних) і розвинена інфраструктура курортів подобаються як новачкам, так і профі.

Знамениті також термальні та SPA-курорти: Сапарева Баня, Велінград, Девін, Хісар.

Для літнього відпочинку туристи традиційно віддають перевагу Сонячному Берегу та Золотим Піскам. Готелі біля моря від 3 до 5★ пропонують повний пансіон, зручне розташування, розваги для дітей та дорослих. Важливо знати, що підбір туру від TPG в Болгарію може передбачати як авіа, так і автобусний трансфер. Проїзд автобусом суттєво здешевлює вартість поїздки.

Болгарія — один з найближчих і доступних для відвідування напрямків. Туристам же, яких ваблять далекі поїздки, швидше за все, будуть цікаві тури від TPG в Домінікану, Танзанію або на Мальдіви. І пам'ятайте, при ранньому бронюванні ціна завжди нижча!