Тури в Хаммамет

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Тунісу

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Хаммаметі

Хаммамет, який в перекладі означає «купальне місце», розташований на березі Середземного моря. Його появі передувала римська колонія Пуппут, заснована тут у II ст. н. е., яку араби перейменували на сучасну назву міста.

Нинішній курорт і в давнину служив місцем відпочинку, що підтверджують археологічні розкопки: вчені знайшли тут руїни римських лазень.

Місто славився стратегічно важливим об'єктом, тому свого часу тут було вбито чимало людей за право володіння Хаммаметом. На нього постійно нападали: в 1560-м поселення облягав пірат Драгут, в 1660 р - мальтійські лицарі, в 1881 р-французи. Останнім не пручалися, а головнокомандувач армії, закохавшись в красу Хаммамета, і зовсім подав у відставку, щоб залишитися тут жити.

Сьогодні це курорт, пляжі якого всіяні білим піском, а узбережжя забудовано готелями. Хаммамет вибирають за його розкішну зелень. Готельні комплекси в ній потопають, адже жодна будівля тут не перевищує найвищого кипариса.


Відпочинок в Хаммаметі

Популярним курорт став в 90-х під час президентства Зін аль-Абідіна Бен Алі, коли почалася масова перебудова.Дешеві тури в Туніспо сей день радують туристів гідним рівнем сервісу.

Відпочинок в Хаммаметі асоціюється з кращими талассо-центрами Vital Center Thalgo і Bio Azur Thalasso. Тут для гостей працюють різноманітні оздоровчі програми, басейни з морською водою, більше 50 процедурних кабінетів, дієтичні ресторани і турецькі лазні.

Придбати тур в Хаммамет «Все включено» прагнуть туристи, які шукають спокій. Чи не на шкоду тихому відпочинку на курорті працює безліч нічних закладів, які вважаються кращими у всій країні.

Крім пляжного та оздоровчої терапії, відпочиваючі отримають і культурну «щеплення». Гарячі тури в Хаммамет відкривають перед гостями іншу сторону курорту. Відвідайте головну пам'ятку міста-старовинну медину, засновану в X ст. н. е. Завітайте в будинок Георга Себастіана з його незвичайним садом.

poehalisnami.ua/ua рекомендує купити путівку в Хаммамет, якщо в планах відвідування Тунісу з дітьми. Тутешні пляжі володіють необхідними якостями-дрібним піском, пологим входом в море, інфраструктурою. Є на території курорту майданчика і з дитячими атракціонами, і з батутами, і аквапарк. У дорослих в пошані тут активні водні розваги: дайвінг, гідроцикли, водні лижі.

Варто відзначити, що всі готелі першої лінії від пляжу розділені променадом.

Купальний сезонтриває тут все літо, аж до вересня. Гарячі путівки в Хаммамет з'являються переважно в період з листопада по березень.


Путівник по Хаммамету


Топ пам'яток

  • Іспанська форт-серце древньої медини з оглядовим майданчиком і музеєм.
  • Театр і культурний центр-колишній маєток мільйонера Георга Себастіана, де проводять Міжнародний фестиваль мистецтв щоліта.
  • Руїни Пуппут-останки давньоримського міста.

Корисно знати

  • Для пиття краще використовувати воду з пляшок.
  • На ринках і в сувенірних крамницях потрібно торгуватися.
  • У кожній аптеці чергує лікар, який при необхідності безкоштовно виміряє тиск.