Тури в Махдію

Про Махдии

Старе місто на сході Тунісу був побудований в VIII столітті до н.е. Фінікійці дали йому назву Гуммі, стародавні римляни перейменували в РУСП, араби-в Сбію. Нині Махдия є великим середземноморським курортом, ще не настільки відомим, але непогано розвиненим і комфортним. Купитипутівки в Тунісз зупинкою в махдійскіх готелях можна на сайті poehalisnami.ua/ua.


Відпочинок в Махді

Молодий резорт став туристично привабливим місцем в 2000-х. Тут немає натовпів туристів, пляжі не переповнені. Це подобається мандрівникам, які шукають спокій і розслаблення. Галасливих дискотек в Махдии немає, і це ще один плюс для іноземців, що вибрали відпочинок в Махдии в Тунісі з сім'єю. Інших розваг на курорті вистачає.

Піщана зона відпочинку починається в місті і тягнеться уздовж узбережжя на північ, до Монастір. Вона умовно розділена на три зони: міську муніципальну, готельні ділянки, дикі пляжі біля села Бахдеді. На диких пляжах за межею міста немає шезлонгів, але чистота піску і блакитне море-головна причина, чому українці вибирають гарячі путівки в Махді.

Готелів в місті небагато, але якість сервісу відповідає звичному європейському. У хороших «трійка», як і в «четвірках» і «п'ятірках», обов'язково є басейн. Більшість готелів категорій 3 *, 4 *, 5 * розташувалися на першій береговій лінії. Вибирайте будь-який з туркомплексів, якщо ви хочете купити тур в Махді «все включено» -все готелю пропонують повний пансіон.

Ухвалення сонячних ванн і купання в морі-не єдині заняття на курорті. На готельних ділянках пляжів можна орендувати катамарани і катери, взяти маски і ласти для снорклинга. Маститим дайверам тут навряд чи буде цікаво, але новачки можуть пройти курс для початківців водолазів.

Купити путівку в Махді варто і заради знайомства з історією і культурою Тунісу. У місті є цікаві для відвідування пам'ятки, а шовкові вироби місцевих майстрів славляться на всю країну. З ніжного полотна шиють традиційні весільні вбрання, плаття, хустки та інші вироби, які можна придбати в магазинах або на ринку.

Високий сезон на курорті триває з весни по осінь. У травні вода вже досить прогріта для купання, температура піднімається вище +23 ° С. Приємне тепло протримається в море до середини жовтня. Гарячі тури в Махді в Тунісі можна «зловити» і влітку, так як резорт ще не дуже розкручений.


Путівник по Махдии


Топ пам'яток

  • Чорні воротав руїнах кріпосної стіни з'єднують стару частину міста з новою.
  • Музей Махдииз виставленими напоказ золотими прикрасами і національними костюмами.
  • Фортеця Бордж-ель-Кебір-спадщина імперії Фатимидов.
  • Мусульманські храми-Мустафа Хамза і Велика мечеть.

Корисно знати

  • У мусульманських країнах не прийнято дивитися в обличчя людині, яка їсть.
  • Фотографувати махдійцев можна тільки з їх дозволу.
  • У громадських місцях розпивати алкоголь заборонено.
  • Куплені на пляжі фрукти варто помити перед вживанням, продавці не приділяють цьому належної уваги.
  • У таксі немає лічильників, про вартість поїздки треба домовлятися заздалегідь. Найчастіше-на пальцях, так як водії не знають ані англійської, ні російської мови.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Тунісу

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки