Тури в Грецію з Києва

Путівки в Грецію серед мандрівників затребувані в будь-який сезон. І острівна, і материкова частини країни славляться великою кількістю історичних пам'яток. Афіни відомі архітектурними пам'ятками, які повністю відображають давньогрецький дух. Для відпочинку на узбережжі кращі пляжі Родосу і Криту, де знімали рекламу «Баунті». А острів Корфу нагадує Італійську Рів'єру.

Турагентство "Поїхали з нами» пропонує гарячі тури до Греції з Києва на острів Санторіні, де міста з білосніжними будинками і яскравими синіми куполами церков. Обов'язкове місце для відвідування і пляж Навайа на острові Закінф, який омивають води Іонічного моря аквамаринового відтінку. Адже саме пейзажі цих мальовничих місць так часто зустрічаються на фото в туристичних брошурах.

Підібрати і купити тур в Грецію з Києва по потрібним критеріям швидко і зручно на сайті «Поїхали з нами». Співпраця з відомими туроператорами дозволяє формувати пропозиції з широким ціновим діапазоном. Серед представників такі компанії:

  • Join UP - спеціалізується на організації різних видів відпочинку, починаючи від сімейних і закінчуючи гірськолижними і шопінг-турами більш ніж в 40 країн світу.
  • TEZ Tour - працює на міжнародному ринку з 1994 року, надаючи повний спектр послуг з оформленням віз і докладної пам'яткою для клієнтів.
  • Travel Professional Group - туристичний оператор зі стажем більше 25 років. Розробляє індивідуальні пропозиції, співпрацює з провідними світовими авіалініями, як Аерофлот, Austrian Airlines, Air France і ін.
  • Альф - сучасна і розвивається, з кожним роком відкриває нові напрямки. Спеціалізується на пляжних турах, серед яких особливо популярні путівки до Греції з Києва.
  • Mouzenidis - компанія, яка більше 22 років займає лідируючі позиції на туристичному ринку України. Її основна спеціалізація - відпочинок в Греції з Києва та інших великих міст.
  • Pegas Touristik - туроператор, що пропонує конкурентоспроможні ціни на якісні авіаперевезення українськими авіалініями і відпочинок в найкрасивіших місцях Греції, Домінікани, Єгипту, Тунісу, Індії, Куби і ОАЕ.

На сайті «Поїхали з нами» можна знайти пропозиції і інших не менш відомих компаній, як TUI, Орбіта, Зевс Тревел, Сієста, Туристичний клуб і Феєрія.

Найближчий тур в Грецію з Києва для вас підберуть висококваліфіковані співробітники нашого турагентства, філії якого розташовані практично в кожному районі Києва.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Греції

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки