Тури в Туреччину з Кишинева

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Коли нестерпно хочеться моря та сонця, на золотистий пісочний пляж, відкрийте сайт poehalisnami.ua та забронюйте тур з Кишинева до Туреччини. Це той туристичний напрямок, який ніколи не підведе ваших очікувань.

Турецька Республіка здатна задовольнити запити на всі бюджети та види відпочинку. Турки ретельно підійшли до розробки своєї інфраструктури, і продовжують активно її розвивати. Ось чому тут затишно всім: і затятим мандрівникам, і втомленим «офісним комірцям», і мамам із галасливими дітлахами, і щасливим молодятам. Замовте тур, що горить, до Туреччини з Кишинева та переконайтеся в цьому самі. 


Туреччина та її знакові курорти

Береги країни омивають одночасно чотири моря, щоправда, попит серед туристів мають переважно Егейське і Середземне. Узбережжя цих морів густо всипано курортами, відразу можна розгубитися від такого розмаїття. Щоб легше було орієнтуватися, просто запам'ятайте, що на Середземному морі найдовший морський сезон. Можна купатися та засмагати хоч у квітні, хоч у жовтні. Зате на Егейському морі приємніше відпочивати в розпал спекотного літа, оскільки температура повітря та води тут завжди на кілька градусів нижче.

Куди поїхати на відпочинок у Туреччині з Кишинева у 2023 році? Спочатку вивчіть ці варіанти.

Курорти Середземноморського узберіжжя 

  • Аланія
  • Анталія
  • Кемер
  • Сіде
  • Белек

Курорти Егейського моря

  • Мармарис
  • Бодрум
  • Фетхіе
  • Даламан 
  • Олюденіз

Менеджер в туристичній агенції допоможе визначитися з конкретним містом та готелем. Вибір складається з десятків факторів — кількість та склад відпочиваючих, побажання до покриття пляжу (пісок, галька), наявність розваг для дорослих та/або дітей, додаткові послуги.

Самостійно такій кількості нюансів розібратися часом непросто. Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще зверніться до фахівців із «Поїхали з нами». Філії мережі знайдуться у будь-якому українському місті, куди можна підійти та отримати обслуговування під ключ. Вам запропонують кращі путівки, що горять, до Туреччини з Кишинева в 2023 році, підкажуть, як організувати логістику, допоможуть оформити необхідні документи.

Для зручності туристів у каталозі компанії представлені тури з вильотом із цілої низки міст України, Польщі та Молдови. Який варіант ви не обрали, вас детально проконсультують, як краще скласти маршрут, щоб безпечно і швидко дістатися місця призначення
.