Тури в Туреччину з Варшави

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Туреччина — країна з давньою історією, мальовничою природою та розвиненою туристичною інфраструктурою. Багато людей рік у рік вибирають її для відпочинку, оскільки тут є все, що можна побажати. Для дітей — дельфінарії, аквапарки, ігрові майданчики, для молоді — нічні клуби та бари, для поціновувачів історії — численні пам’ятки. Тому не дивно, що у 2021 році країну обрали для відпочинку 30 млн туристів, у тому числі користувалися популярністю тури, що горять, до Туреччини з Варшави.

Країна омивається чотирма морями, але найчастіше мандрівники відпочивають на курортах Середземноморського та Егейського узбережжя. Деякі з них підходять для активних туристів, інші для релаксу.

Фахівці Poehalisnami.ua пропонують розібратися, як правильно вибрати курорт, щоб відпустка пройшла максимально комфортно.


Особливості турецьких курортів

Збираючись на відпочинок у Туреччині з Варшави, насамперед враховуйте склад вашої компанії: діти, молодь, люди старшого віку. Оскільки цей чинник впливає вибір курорту. Найбільш популярними вважаються:

  • Белек;
  • Анталія;
  • Кемер;
  • Сіде;
  • Бодрум;
  • Фетхіє.

Белек — престижний курорт на березі Середземного моря з піщаними пляжами та пологим заходом у воду. Він підходить для сімейного та активного відпочинку. На території Білека працюють готелі класу 4–5*. Багато хто з них має власний аквапарк, дитячі басейни та ігрові майданчики. Також на курорті є просторі поля для гольфу.

Анталія приваблює туристів близькістю аеропорту та різноманітністю розваг. Для дітей тут працюють дельфінарії, луна-парки, зоопарк, океанаріум. Пляжі курорту — піщані та піщано-галькові. Курорт можна назвати універсальним. Тур з Варшави до Туреччини ми рекомендуємо людям різного віку, у тому числі сім’ям з дітьми.

Кемер розташований недалеко від Анталії та міжнародного аеропорту. Він приваблює мандрівників красивою природою та чистими гальковими пляжами з пологим заходом у море. На території курорту працюють готелі, розраховані як на активний, так і на спокійний відпочинок. Поціновувачам тиші краще купити тур до Туреччини з Варшави до готелю, розташованого в Кіріші, Бельдібі та Текірові.

Сіде — одне з найдавніших міст Туреччини з багатьма цікавими локаціями. На його території розташовані піщані пляжі, мальовничі вулички для прогулянок та тисячолітні пам’ятки. Путівки до Туреччини з Варшави у Сіді слід обрати поціновувачам історії, сім’ям з дітьми та любителям спокійного відпочинку.

Фетхіє — курорт на Егейському узбережжі, який радять для активного та спокійного відпочинку. Тут можна зайнятися гірським трекінгом, параглайдингом, джипінгом, здійснювати морські прогулянки, гуляти серед руїн стародавніх міст.

Бодрум називають турецькою Ібіцею. Тут відкрито численні нічні клуби, бари, дискотеки, виступають запрошені діджеї. А якщо додати сюди мальовничу природу та чудовий пляж, то стає зрозуміло, чому шанувальники нічного життя обирають відпочинок у Бодрумі.

Найкращим часом для турецьких канікул вважається період із травня по середину жовтня. Комфортна погода для дітей та людей старшого віку встановлюється у травні-червні та вересні-жовтні, коли немає сильної спеки.


Купуємо путівку до Туреччини

Якщо вас цікавить Туреччина із Варшави, компанія «Поїхали з нами» пропонує скористатися нашими послугами. Наші менеджери підберуть оптимальний варіант із вильотом з міжнародного аеропорту Фредеріка Шопена. Він розташований неподалік центру міста, в районі Окенче і складається з двох терміналів, що приймають міжнародні та внутрішні рейси. Окрім Варшави ми пропонуємо виліт з інших міст Європи, що дає можливість вибору найбільш зручного варіанту.