Тури в Туреччину з Катовіце

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Туреччина з Катовіце приваблює гостинністю, ласкавим морем і доглянутими пляжами на будь-який смак, насиченою екскурсійною програмою з архітектурних та природних пам'яток. Відпочинок на турецьких курортах підходить всім – починаючи від веселих компаній молоді та закінчуючи сім'ями з дітьми. Додатковий бонус – система харчування та проживання все включено у всіх популярних готелях.

Морський відпочинок

У Туреччині, що омивається чотирма морями, особливою любов'ю відпочиваючих користуються пляжі Середземного і Егейського морів. Перше завжди лагідне і тепле, води другого більш бадьорі. Свіжості на березі додає і близькість покритих зеленню Таврських гір.

В Аланії, Анталії, Сіді, Кемері, Белеку та інших середземноморських курортах пляжний сезон триває з кінця квітня до кінця жовтня. Гарячі тури до Туреччини з Катовіце варто ловити на його старті та на завершення.

Егейське узбережжя зустрічає відпочиваючих на пляжах Ізміру, Мармарису, Бодруму, Фетхіє з травня до кінця вересня. Тут також є багато островів, до яких можна вирушити на яхті.

Екскурсійна програма

Любителям насиченої екскурсійної програми варто планувати поїздку рано навесні та пізно восени, коли невеликий наплив туристів і падає ціна на відпочинок у Туреччині з Катовіце.

Архітектурні перлини розкидані по всій турецькій землі:

  • в Анталії – історичний квартал Калеїчі;
  • у Перзі – руїни стародавнього міста;
  • в Ефесі – бібліотека Цельсу та залишки храму Артеміди;
  • у Сіді – храми Діоніса та Апполону;
  • у Демрі – храм святого Миколая.

Шукачам казкових краєвидів рекомендуємо відвідати Каппадокію та політати на повітряній кулі над її вулканічними ландшафтами. Спуститися в печеру Дамлаташ, замовити тур до водоспаду Манавгат та в каньйон Кепрюлю.

Завітайте до Національного парку Кушдженеті, щоб спостерігати за цілими колоніями птахів, які облюбували це місце.

Гірськолижні курорти

Купити тур до Туреччини з Катовіце варто і любителям катання на лижах та сноуборді. Популярні гірськолижні курорти Ерджієс, Паландокен та Улудаг приймають гостей з листопада до кінця березня.

Серед інших зимових розваг: відвідування цілорічно гарячих джерел Памуккале, традиційна турецька лазня хамам та прогулянки Стамбулом, який прекрасний у будь-яку пору року.