Тури в Туреччину з Жешува

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Туреччина з Жешува гарна будь-якої пори року. Вона приваблює туристів не лише розміреним пляжним відпочинком, а й різноманітністю розваг для дітей та дорослих. Тут можна доторкнутися до історії, полоскотати нерви екстримом, побалувати себе шопінгом та влаштувати незабутні СПА-процедури.

Найкращий час для поїздки

Гарячі тури до Туреччини з Жешува трапляються у березні-квітні, а потім — у жовтні та листопаді. Це низький туристичний сезон з помірною температурою повітря і морською водою, що досить бадьорить.

Високий сезон посідає максимально комфортні умови для пляжного відпочинку. Він триває із травня до вересня включно. Середня температура повітря становить + 28…30°C, морської води + 25…28°C.

Варіанти захоплюючого дозвілля

Заздалегідь подбайте, щоб ціна на відпочинок у Туреччині із Жешува включала бюджет на екскурсії та розваги. Тут завжди є чим зайнятися.

Турецькі землі зберегли чимало пам'яток архітектури, серед яких: наскальні Лікійські гробниці, храми святого Миколая, Діоніса, Апполона та Артеміди, руїни стародавніх міст Аспендос, Ефес, Демре, Перге.

На місцевих курортах можна випробувати віндсерфінг, кайтсерфінг, рафтинг. Рекомендуємо спробувати параглайдинг у мальовничій бухті Олюденіз, політати на повітряній кулі в Каппадокії, сплавитися гірською річкою Кепрюлю.

Відпочинок для душі та тіла подарує відвідування лазні хамам. Цікавим варіантом SPA стане занурення у гарячі джерела Памуккале із водою + 35°C.

На шопінг варто доглянути високоякісні шкіряні вироби, ювелірні прикраси, спеції, східні солодощі, кальяни та тютюн для них, кераміку, текстиль для дому.

Популярні курорти

Путівка до Туреччини із Жешува в першу чергу приваблює любителів пляжного релаксу. Найчастіше туристи їдуть узбережжям Середземного моря, щоб відпочити в Аланії, Анталії, Сіді, Кемері, Белеку. Місцеві піщані та галькові пляжі мають зручний захід у воду та чудово підходять для відпочинку з маленькими дітьми.

Не менш популярні курорти на березі Егейського моря: Фетхіє, Ізмір, Мармаріс, Бодрум. Купити тур до Туреччини з Жешува в цей регіон варто для огляду визначних пам'яток, серед яких археологічний комплекс в Ефесі, руїни стародавнього міста Пергам. Ще одна особливість - близькість зелених Таврських гір, що дають приємну прохолоду в літню спеку.

Якщо вас цікавить путівка в зимовий період, зверніть увагу на гірськолижні курорти Улудаг, Паландокен, Ерджієс.