Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Болгарії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Про Святий Влас (Болгарія)

Місто Святий Влас відносно молодий курорт на сході Болгарії, розташований біля Чорного моря. До знаменитого Сонячного берега всього 6 км і 36 км до аеропорту Бургас. Ціна турів в Святий Влас поки ще невисока за рахунок того, що курорт тільки розвивається. Унікальний мікроклімат робить це місце дуже привабливим для лікувального туризму, адже, з одного боку, місто оточене гірським пасмом Стара Планина, а з іншого солоним морем. Багато туристів вважають за краще купити тур в Св. Власякраз для лікування і профілактики захворювань дихальної системи.

Погода в Святий Влас

Як і в більшій частині туристичних міст Болгарії, пляжний сезон в Святому Власі настає в травні, а закінчується у вересні. В цей час погода радує теплими днями, а температура повітря і води цілком комфортна для морського відпочинку.Курорт Святий Влас в літні місяці стає популярним серед туристів і щодня приймає сотні гостей.

місяцьТемпература повітря вночі / днемТемпература води
Кількість дощових днів / міс (усереднено)
Травень+14 ° C / + 21 ° C+ 16 ° C5
червень+ 18 ° C / + 25 ° C+ 22 ° C6
Липень+ 20 ° C / + 28 ° C+ 25 ° C3
Серпень+ 21 ° C / + 29 ° C+ 26 ° C1
вересень+ 18 ° C / + 25 ° C+ 24 ° C3

Пам'ятки Святого Власа

Св. Влас позиціонується як курорт для лікувально-оздоровчого туризму та великої кількості пам'яток тут немає. Однією з головних цінностей міста вважається середньовічний храм Афанасія Великого, що датується 19 століттям споруди. Популярністю користується і набережна, по якій люблять прогулюватися гості міста, насолоджуючись морської панорамою. На відпочинок в Святий Влас варто приїхати, в першу чергу, заради свіжого гірського повітря і оздоровлення легенів.

Як дістатися в Святий Влас

Куплена путівка в Святий Власвід туристичної компанії вже, як правило, включає в себе трансфер до готелю. Прямий транспорт від аеропорту Бургаса до міста не ходить, тому дістатися можна тільки з пересадкою в Сонячному Березі. Також багато туристів беруть в оренду авто і подорожують самостійно по всьому узбережжю. А для знайомства з культурним життям Болгарії: виставками, концертами, виставами і т.д. рекомендуємо звернути увагу на відпочинок в Созополі.

Де купити тур в Святий Влас

Болгарія — найкраща країна для бюджетного пляжного відпочинку. Тут є абсолютно всі умови для будь-якого типу відпустки: від активного і екстремального до спокійного і розміреного. Але в організації подорожі важливо враховувати деталі і нюанси окремої країни. З цієї причини найпростіше звернутися до менеджерів мережі турагентств «Поїхали з нами». Все, що вам потрібно зробити, — відвідати найближчу філію або залишити заявку на дзвінок.

Як заощадити на відпочинку в Болгарії

Найпростіший спосіб економити на подорожах бронювати тур за декілька місяців до початку високого сезону. У цей період і готелі, і авіакомпанії пропонують дуже гарні знижки. Якщо ж ви вирішили їхати в Болгарію найближчим часом, переглядайте гарячі тури у Св. Влас в розділі спецпропозицій на сайті.