Готелі Португалії

Сортувати:

Рекомендовані готелі Португалії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Коротко про португальські готелі

Ви знаєте, де починається та закінчується Європа? Звісно ж, у Португалії! Ця гостинна країна, а в минулому могутня імперія, розташувалася на березі Атлантичного океану, що поєднується із Середземним морем. Дуже затишна, мальовнича та цікава, вона так і манить мандрівників. Місцеві курорти пропонують гостям різноманітне дозвілля - купання та серфінг в океані, прогулянки старовинними вуличками, знайомство з історичним минулим та галасливе нічне життя. Тому найактивніші туристи встигають отримати гарну засмагу, викупатися, побувати на екскурсіях та вечірках, забираючи додому яскраві спогади про відпочинок. Тільки відпустка не може бути повноцінною та комфортною, якщо заздалегідь не подбати про ночівлю. Тому пропонуємо поговорити про готельну базу країни та допоможемо вибрати найкращі готелі в Португалії.


Готельна база курортів

Країна є найпопулярнішим місцем відпочинку. На курортах працюють готелі національних та міжнародних ланцюжків. Залежно від розташування, особливостей архітектури та інших факторів усі готелі Португалії поділяються на:

  • Готелі. Вони бувають 5 класів, які відповідають 1-5*.
  • Apartamentos (апарт-готелі). Підходять для тривалої відпустки. Номери в таких готелях нагадують затишну квартиру із власною кухнею. Апарт-готелі також позначаються зірками — від 2 до 5.
  • Pousadas (посада). Є старовинними будинками, які належать державі. Раніше будова могла бути замком, монастирем, фортецею, а пізніше перетворена на готель.
  • Estalagem (есталаджем) — невеликі, затишні приватні резорти, побудовані з урахуванням навколишнього ландшафту. Часто есталадж будують у горах, лісі або на березі озера. Такі готелі популярні у цінителів природи та романтиків.
  • Pensoes (пансіон) — економ-варіант готелю, який відповідає 1-3*. Ціна готелю в Португалії такого типу доступна, підійде невибагливим мандрівникам.
  • Moteis (мотель) — дешеві номери, розташовані неподалік основних доріг. Вхід до кімнати здійснюється з вулиці. Мотелі відповідають класу 2-3*.
  • Aldeamentos turisticos (туристичний комплекс). Якщо ви обираєте готелі Португалії на узбережжі, зверніть увагу на цей тип готелів. Вони розташовані неподалік пляжів, і пропонують повний комплекс послуг для комфорту гостей. Готелі поділяються на класи від 3 до 5*.
  • Apartamentos (апартаменти) — вибір самостійних туристів.

Як бачите, готельна сфера країни добре розвинена. Згідно зі статистикою, у Португалії працює понад 19 000 резортів, а також понад 200 кемпінгів та туристичних баз.

Особливості готелей країни

На території Португалії розташовано кілька престижних курортів, наприклад, Мадейра, Лісабонська Рів'єра та Лазурний Берег. Тут переважно працюють фешенебельні резорти. Ви можете забронювати готель в Португалії зі сніданком або напівпансіоном, оскільки туристи воліють знайомитися з національною кухнею в місцевих ресторанчиках і кафе.

Крім того, готелі відрізняються бездоганним сервісом та комфортом. Різниця між результатами категорій 4 і 5* незначна і полягає у технічних моментах, наприклад, у розмірі ванної кімнати.

Зручне бронювання готелів у Португалії на сайті «Поїхали з нами» дозволяє вибрати найкращі з них. Наприклад, зверніть увагу на "п'ятірки" Olissippo Lapa Palace, Palacio Estoril або The Vine.