Тури в Єгипет з Дюсельдорфа

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Ідилічні пляжі, що омиваються бірюзовим морем, казкові краєвиди, випалена сонцем пустеля та розкішні готелі, що дбають про комфорт гостей – все це можна знайти на відпочинку в Єгипті. Прекрасним способом заощадити гроші на подорожі стануть гарячі тури до Єгипту з Дюссельдорфа, серед яких знайдуться пропозиції на будь-який смак і бюджет.

Високий та низький туристичні сезони

Найкращий час для відпочинку в Єгипті – з лютого по вересень. Однак через субтропічний клімат, що панує на курортах Червоного моря, єгипетський напрямок користується славою цілорічного.

Найпопулярнішими місяцями для знайомства із чудесами підводного світу у дайверів є червень, липень та серпень, коли температура повітря на березі може перевищувати навіть +40°C.

Для любителів стародавнього світу чудовою знахідкою стане горящій тур з Дюссельдорфа до Єгипту в період з жовтня по березень, коли температура повітря нижче, ніж влітку і схожа з європейське літо.

Популярні єгипетські курорти

Узбережжя Червоного моря – жвавий курортний район, де можна цілий рік насолоджуватися сонцем, морем та багатим all inclisive. Діти будуть у захваті від аквапарків, а батьки зможуть розслабитись у спа-салоні.

Найчастіше купити тур до Єгипту з Дюссельдорфа зі значною знижкою можна на такі курорти як:

  • Хургада. Розташована на західному березі Червоного моря. Тут можна насолоджуватися кришталево чистою водою, білими пляжами, барвистими кораловими рифами та великою кількістю риб. Туристи можуть зайнятися дайвінгом, сноркелінгом, серфінгом та іншими водними видами спорту, а також відвідати місцеві визначні пам'ятки, такі як мечеть Абу-Дхарбі, острів Магавіш.
  • Шарм-ель-Шейх. Знаходиться на південному краю Синаю і відомий своїми пляжами, красивими кораловими рифами та гірськими пейзажами. Курорт пропонує багато можливостей для активного відпочинку, включаючи кайтсерфінг, гірський туризм та сафарі на джипах. Туристи також можуть відвідати визначні пам'ятки цікаві місця, такі як храм Святої Катерини, національний парк Рас-Мохаммед, острів Тиран, здійснити сходження на гору Мойсея.

Головні пам'ятки

Єгипет – дивовижна країна з давньою історією, багатою культурною спадщиною та красивими природними ландшафтами. Вибравши відпочинок в Єгипті з Дюсельдорфа, зможете познайомитися з легендарними пам'ятниками історії давньоєгипетської цивілізації:

  • Піраміди Гізи - одне з найдивовижніших чудес стародавнього світу. Комплекс включає три великі піраміди і кілька менших. Найвища з них, піраміда Хеопса, є найбільшою і найважчою будівельною конструкцією з будь-коли створеної людиною.
  • Долина царів – місце поховання єгипетських фараонів у Новому царстві. Тут знаходяться безліч красивих гробниць із прикрасами та скарбами.
  • Абу-Сімбел – це стародавній комплекс храмів, який був вирізаний у скелях у Нубійській пустелі. Головний храм Абу-Сімбел був створений Рамзесом II на честь його перемог у битві під Кадешем.
  • Храм Хатшепсут – це величний храм у Долині Царів, який був збудований для однієї з перших жінок-фараонів. Храм Хатшепсут відомий своєю архітектурою, прикрашеною колонами та скульптурами.
  • Каїрський музей - один із найбільших музеїв світу, який налічує понад 100 тисяч експонатів. Тут можна побачити стародавні скарби, реліквії мистецтва та археологічні знахідки.

Гарячі путівки до Єгипту з Дюссельдорфа - це чудова можливість організувати високоякісний відпочинок за низькою ціною. Будь то романтична відпустка для двох, сімейні канікули чи пригода для компанії друзів — ми маємо відповідний варіант для кожного.