Тури в Єгипет з Праги

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Арабська Республіка Єгипет розташована на північному заході Африки та частково в Азії, на Синайському півострові. Протягом багатьох років розвиток індустрії туризму у цьому регіоні набирало обертів і наразі тури до Єгипту з Праги перебувають серед лідерів затребуваних закордонних напрямів. Поніжитися під розпеченим африканським сонцем на оксамитовому узбережжі Червоного моря щорічно приїжджають 12-13 млн мандрівників. Крім цього, найдавніша країна славиться історичною спадщиною та різноманітністю водних розваг.

Гарячі пропозиції до Єгипту: вартість

Ціна на відпочинок у Єгипті із Праги відрізняється від аналогічних курортів та приємно дивує відпочивальників. Завдяки географічному розташуванню у тропічних кліматичних широтах, у країні панує вічне літо. Тому місцеві курорти відкриті для туристів упродовж усього року. Однак, незважаючи на доступні ціни путівок, мандрівники намагаються вихопити гарячі тури з Праги до Єгипту, щоб заощадити до –70% від початкової вартості путівки. Найчастіше вигідні пропозиції зустрічаються поза сезоном, а саме в період із другої половини листопада до початку квітня. Ціни гарячого тижневого туру для двох починаються від 320$. Варто зауважити, що путівки, що горять, з'являються за 2 тижні до дати вильоту.

Чому «Поїхали з нами», і що ми пропонуємо

Туристична агенція «Поїхали з нами» реалізовує різні варіанти відпочинку в Єгипті, проте путівки з концепцією все включено є лідерами продажів. До їх вартості входить:

  • готель з триразовим харчуванням;
  • страховка;
  • квитки на літак;
  • трансфер до готелю.

Перельоти здійснюються чартерами з міжнародного аеропорту в Празі, який знаходиться за 20 хвилин їзди від центру міста. Тривалість рейсу в середньому становить 4,5-6 годин.

Мережа «Поїхали з нами» вже довгі роки спеціалізується на організації відпочинку за кордоном, тому купити тур до Єгипту з Праги через наших менеджерів не складе особливих труднощів. Якщо сумніваєтеся, то на сайті poehalisnami.ua можна ознайомитись із актуальними пропозиціями. Залишайте заявку, і наші тревел-експерти зв'яжуться з вами, щоб допомогти підібрати доступний варіант.