Тури в Єгипет з Бухаресту

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Єгипет — країна, в якій гармонійно поєднані давня історія та безкраї пляжі Середземного та Червоного морів. Відпочинок тут — можливість зблизька побачити картинки, що зійшли з рекламних проспектів про подорожі до казкової країни пірамід. Тому тури в Єгипет з Бухареста та інших європейських авіахабів дуже затребувані серед туристів.

Чому зручно летіти з Румунії

Існує кілька причин, чому туристи обирають як відправну точку міжнародний аеропорт Бухареста ім. Анрі Коанди. Серед них:

  • Велика кількість українців, які постійно чи тимчасово проживають у Румунії.
  • Зручне транспортне сполучення між українськими містами та Бухарестом, що робить комфортним шлях до авіахабу для наших туристів.
  • Вигідна ціна путівки до Єгипту з Бухареста при купівлі по акції раннього бронювання або як гарячої пропозиції.

Міжнародний аеропорт румунської столиці знаходиться у передмісті. Це основний авіахаб країни, який приймає та відправляє рейси до різних куточків світу. Аеропорт складається з одного великого терміналу, розділеного на зали прильоту та вильоту.

Якою може бути єгипетська відпустка

Поїздка до Єгипту з Бухареста буде саме такою, про яку ви мріяли. Оскільки на курортах країни кожен турист знайде те, що йому до душі — розкішні пляжі, пам'ятники давнини, природні пам'ятки, чудові готелі для сімейного та активного відпочинку. Одна зі складових ідеальної відпустки — правильний вибір курорту.

Топові місця відпочинку

Гарячі путівки до Єгипту з Бухареста можна вибрати в готелі таких курортів, як:

  • Шарм-ель-Шейх. Підходить для активних туристів, молоді та поціновувачів luxury-умов. Незліченне число готелів — це можливість вибрати найбільш оптимальний варіант в залежності від переваг. Зверніть увагу, що сім'ям з дітьми необхідно ретельно підбирати резорт, якщо вирішили купити тур до Єгипту з Бухареста. Оскільки більшість готелів розташовані біля коралових пляжів і захід у воду можливий лише з понтону, це може бути не зручним для малюків.
  • Хургада — популярне місце сімейного відпочинку. Більшість пляжів тут піщані. На курорті працюють аквапарки, ТРЦ та ігрові кімнати. При цьому готельна база курорту постійно зростає. Однак коралові рифи біля берегів у Хургаді не такі різноманітні, як у Шармі.
  • Марса Алам. Курорт підходить для спокійного відпочинку та дайвінгу. Він приваблює туристів первозданною морською природою, можливостями для водного спорту та новими готелями.

Розваги та екскурсійна програма

Якщо визначилися з курортом, то варто більше дізнатися про розваги, які пропонує Єгипет. Наприклад, можна купити путівку до Єгипту з Бухареста і після приїзду під час відпочинку:

  • Зайнятися дайвінгом та снорклінгом. У Червоному морі можна побачити десятки видів яскравих рибок, черепах та навіть рідкісну тварину – дюгонь.
  • Вирушити на пустельне сафарі. Піщані бархани приваблюють мандрівників інопланетними ландшафтами. Також тут можна дізнатися про життя бедуїнів та скуштувати їхні національні страви.
  • Відвідати історичні місця. Єгипет — єдина країна, де можна побачити легендарного сфінкса і піраміди Гізи. Для цього забронюйте екскурсію до Каїру. Також дуже цікаві: долина Царів та Карнакський храм у Луксорі та давня столиця Олександра Великого — Олександрія.
  • Зайнятися шопінгом. На східних ринках ви відчуєте унікальний колорит та зможете купити сувеніри, фрукти, спеції, східні солодощі. У ТРЦ заслуговує на увагу домашній текстиль, вироби з верблюжої вовни та кераміка. Також зверніть увагу на ефірні олії та косметику.

Це лише мала частина того, що доступно під час відпустки в Єгипті. Багата програма дозвілля не дозволить тут нудьгувати нікому.