Тури в Єгипет з Катовіце

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Тури до Єгипту з Катовіце — знахідка для тих, хто давно мріяв на власні очі побачити знамениті піраміди та інші пам'ятки давнини. Залучають вони і дайверів — коралові рифи Червоного моря одні з наймальовничіших у світі. Їдуть на місцеві курорти та за висококласним сервісом з можливістю насолоджуватись відпочинком за програмою все включено.

Сезонність та вартість відпочинку

Рівень фінансових витрат на відпочинок у Єгипті змінюється в залежності від сезону.

Низький літній сезон – найбюджетніший. Але кліматичні особливості спекотного африканського літа час не всім до смаку. Температура повітря часто сягає +40°C. Зате прогріта до +28 ... 30 ° C морська вода дозволяє годинами не виходити з води, без ризику замерзнути.

Високим сезоном на місцевих курортах вважається весна та осінь. Ціна на відпочинок у Єгипті з Катовіце збільшується, але витрати повністю компенсуються комфортом. У цей час помірно спекотно, на рівні +30...32°C, прогріте до +25...26°C море сприяє тривалим запливам.

Туристичний інтерес не згасає і з настанням зими. Особливо популярна путівка до Єгипту з Катовіце на новорічні свята, які багато хто намагається зустріти у теплих краях. Тому із середини грудня до середини січня спостерігається зростання цін. Спадає він у лютому, який місцеві вважають найхолоднішим місяцем у році, із середньою денною температурою +22-24°C, і нічний приблизно на десять градусів нижче. Вода прогрівається не більше +20-22 ° C, на пляжах вітряно. Зате часто трапляються тури з Катовіце до Єгипту, можна без напливу відпочиваючих зайнятися дайвінгом і відвідати популярні пам'ятки.

Чим себе розважити?

На єгипетських курортах вам точно не доведеться нудьгувати – тут знайдуться розваги для відпочиваючих із найрізноманітнішими інтересами.

  • Любителі екстриму оцінять сафарі на джипах та квадроциклах у пустелю, дайвінг, кайтсерфінг та віндсерфінг.
  • Бажаючим познайомитись із традиційним колоритом рекомендуємо забронювати поїздку на верблюдах, відвідати село бедуїнів.
  • Безперечно варто купити тур до Єгипту з Катовіце для знайомства з вражаючими стародавніми гробницями та храмовими комплексами в Гізі, Олександрії, Луксорі.

Топ єгипетських курортів

Туристична галузь широко розвинена в Єгипті. В кожному курортному місті знайдуться готелі будь-якої «зірковості» на різний бюджет. Найпопулярніші місця:

  • Шарм-ель-Шейх
  • Хургада
  • Марса-Алам
  • Ель-Гуна
  • Дахаб
  • Сафага

Забронювати кращі готелі на резорті, що сподобався, вам завжди допоможуть наші менеджери.