Тури в Чорногорію з Києва

Вибираємо тури в Чорногорію з Києва

Чорногорія - країна Балканського півострова, яка стала незалежною в 2006 році. Вона омивається Адріатичним морем і умовно поділяється на три регіони:

 • центральний рівнинний, де переважає помірно-континентальний клімат;
 • гірський;
 • прибережний зі середземноморським кліматом.

Причини популярності Чорногорії у туристів

Відпочинок в Чорногорії з Києва можна планувати на період з травня по вересень. В цей час гості вибирають відпочинок в країні для огляду визначних пам'яток, відвідування сусідніх Сербії, Хорватії, Албанії і проведення часу на пляжах. Ще одна причина затребуваності Чорногорії - природа неймовірної краси. Куди б ви не поїхали, вас будуть оточувати мальовничі ландшафти, які немов зійшли з листівки.

Протяжність узбережжя країни становить 73 км. Тут переважають кам'янисті, галькові і піщано-галькові пляжі. Якщо ж ви віддаєте перевагу пісок, варто підібрати тур в Чорногорію з Києва в Ульцин. Це єдиний курорт з природним піщаним пляжем довжиною до 13 км. На інших чорногорських курортах переважають галькові пляжі з привізним піском.

До найбільш відомих річним курортам країни відносяться міста:

 • Герцегновская Рів'єри: Котор, Рисан, Герцег-Нові, а також Тіват і Пераст;
 • Будванской Рів'єри: Бечічі, Святий Стефан і Будва;
 • Ульціньской Рів'єри: Ада-Бояна і Ульцинь.

У популярних пляжних регіонах добре розвинена туристична інфраструктура. Гості можуть зупинитися на віллах, обладнаних кухнею, в готелях категорії 3-4 * або розкішної«п'ятірці». Однак 5-зіркових готелів тут небагато. Ви можете вибрати недорогі тури в Чорногорію з вильотом з Києва без харчування, з сніданком, двома або трьома прийомами їжі на сайті Poehalisnami.ua.


Коли краще купити тур в Чорногорію?

Пляжний сезон в країні починається в травні і закінчується в кінці вересня. Однак в кінці весни море не встигає прогріватися, і вода досить«бадьорить». Температура повітря в Тіват, Будві, Петроваце і Бечичах становить +21-23 ° Св тіні.

У червні встановлюється більш комфортна погода: повітря прогрівається до +25-27 ° С,а вода - до + 21° С.Однак пік пляжного сезону припадає на липень-серпень. У цей період стовпчик термометра на Адріатичних курортах піднімається до +28-30° С,а температура в морі становить +24-25° С.З липня по серпень готелі встановлюють максимальні ціни на проживання.

При бажанні купити дешеві тури в Чорногорію з Києва, краще вибирати для відпочинку червень чи вересень. У перший осінній місяць в Будві, Петроваце і Бечичах встановлюється м'яка, комфортна погода. Температура повітря показує +26-27° С,а води - +23 ° С.На пару градусів холодніше в Которі і Тіват - +25° С.В цей час легше купити гарячу путівку в Чорногорію з Києва. У високий сезон зробити це практично неможливо.


Що можна побачити на курорті

У країну приїжджають не стільки за пляжним відпочинком, скільки з метою помилуватися природними пейзажами і побачити пам'ятки, що увійшли до списку світової спадщини. У рейтинг улюблених туристами місць входять:

 • Которська затока- один із наймальовничіших європейських фіордів.
 • Котор- древнє місто з добре збереженою середньовічною архітектурою.
 • Каньйон Тарипротяжністю 82 км і глибиною до 1300 м.
 • Найбільше на Балканському півостровіСкадарське озероплощею 390 км².
 • Острог- християнський монастир XVII століття, висічений в скелі.
 • Святий Стефан- мальовничий курорт, розташований на острові і з'єднаний з материком вузьким перешийком.

Що потрібно знати туристам

Збираючись в поїздку або купуючи гарячі тури в Чорногорію з Києва:

 • Необхідно подбати про сонцезахисні засоби. У липні-серпні сонце дуже активно.
 • Можна не переживати про мовний бар'єр, оскільки місцева мова інтуїтивно зрозумілий нашим туристам. Написи в ресторанах, готелях і магазинах найчастіше виконані на кирилиці.
 • Корисно знати, що розрахунки здійснюються в євро.
 • Варто запланувати дегустацію місцевої кухні. Зверніть увагу на бурек (пиріг з начинкою), пршут (копчена шинка) або спробуйте салат з восьминогів (Hobotnica Salata).

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Чорногорії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки