гірськолижна Грузія

Відвідування дозволено. Для в'їзду потрібен сертифікат про вакцинацію від коронавірусу або ПЛР-тест, виконаний не пізніше 72 годин до вильоту. У разі відсутності довідки про вакцинацію на 3-й день перебування в країні слід здати ПЛР-тест повторно. Перед вильотом необхідно пройти анкетування. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Грузії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

На лижі в Грузію

Гірськолижна Грузія не поступається європейським курортам. М'який клімат, велика кількість трас різної складності і першокласний сервіс приваблюють сюди лижників різного рівня. Сучасні курорти розташовані на місці переобладнаних радянських баз, але спорядження тут нове, а обслуговування - європейське.Про Грузію

Гірськолижний відпочинок в Грузії починається в листопаді і триває до травня. У теплу пору сніг на гори наганяють спеціальними гарматами. Пік туристичного сезону припадає на грудень-березень.Стовпчик термометра взимку не опускається нижче-3 ° С. Погода комфортна, від вітру курорти захищені гірською грядою.

Для будь-якого рівня підготовки знайдуться потрібні траси, але є одна особливість. Часто «синя» траса перетворюється в «червону» прямо на узвозі.

Навіть в компактних готелях в високий сезон є місця. Але ось черг до витягів не уникнути. Гірськолижні тури в Грузію на 2022 рік можна успішно поєднувати з екскурсійним відпочинком, дегустаціями вин і страв місцевої кухні.Топ-3 гірськолижні курорти Грузії

Допомогти вам з вибором туру можуть співробітники Poehalisnami.ua. Найбільш відомі курорти:

  • Бакуріаніпідійде для сімей з дітьми, багато трас орієнтовані на новачків. Професіонали вибирають траси протяжністю 1,5 і 3 км, на яких крутий спуск раптово змінюється плавним. На курорті також розташований парк з катком, можна покататися на коні або орендувати снігохід. Денний скіп-ас для дорослого коштує від 8 EUR, і 4,6 - для дітей.
  • Гудаурілижники люблять за щільний сніг і рівні спуски. Сюди приїжджають любителі хели-скі і фрірайду. В Гудаурі безпечно - немає каменів і майже ніколи не сходять лавини. 22 траси загальною протяжністю 16 км, складністю від «зелених» до «чорних». Для туристів працює боулінг-клуб, ресторан і лазні.
    Ціни тут вище, ніж на Бакуріані. Денний скі-пас для дорослих коштує 15 EUR, для дітей - 7,3 EUR.
  • Хацвалі- молодий невеликий курорт в Сванетії, де діє 3 траси. Гостей приймає 1 готель і кілька гостьових будинків. Великий плюс у тому, що в Хацвалі вільно навіть в розпал сезону. А ще з підйомника відкривається вид на всю країну. На скі-пас діють розцінки, ідентичні з Гудаурі.