Відвідування дозволено. Потрібен ПЛР-тест, зроблений не пізніше 96 годин до вильоту. Не раніше ніж за 24 години до вильоту необхідно заповнити карту здоров'я. Страхування від COVID-19 входить до вартості туру. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Мальдів

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Відпочинок на Мальдівських островах — це безтурботний релакс на чудових пляжах в тіні пальм, захопливий дайвінг і заняття водними видами спорту. Держава являє собою 26 атолів з островами-курортами. Попри унікальність кожного, почати свою подорож варто з найбільшого міста і столиці, Мале.


Про Мале

Мале знаходиться на півдні атола Північний Мале, представлений 4 островами. Перші відомості про місто датуються 1153 роком, коли Мальдіви були султанатом, а Мале (в той час Махал) — резиденцією султана. У Середньовіччі навколо міста звели фортечну стіну, а всередині були побудовані фортифікаційні споруди, серед яких і П'ятнична мечеть. З XIX століття Мале був під контролем Великобританії, а в кінці XX століття став столицею незалежної Мальдівської республіки. У 1972 році на відпочинок в Мале прибули італійські рибалки. З того часу туризм в місті й країні в цілому став стрімко розвиватися.

Клімат в столиці Мальдів мусонного типу. Ціни на тур на Мале протягом всього року незначно відрізняються, проте виражений сезон дощів тут доводиться на період з червня по грудень. Саме в ці місяці найчастіше з'являються гарячі тури в Мале. Температура повітря протягом року стабільна: від 25° С до +32° С.


Відпочинок в Мале

Столиця Мальдів кардинально відрізняється від інших курортів країни. Це галасливий мегаполіс з висотними будинками й автомагістралями. Пляжний відпочинок на Мале у туристів не популярний. На південному заході міста присутні пляжі для місцевих жителів і вони, звичайно, не зрівняються з широкою, майже безлюдною, береговою лінією островів-курортів. Однак любителям серфінгу тут сподобається. Завдяки повністю піщаному дну, виключається можливість поранитися про корали.

Придбати тур в Мале означає потрапити в центр ісламської релігії з безліччю старовинних мечетей. Серед них: Хукуру Миски, Бандара Миски, Дарума Варіта Миски та інші. Крім цього, в столиці розташовані й інші визначні пам'ятки.

Сувеніри в Мале можна купити на вулиці Чандані-Магу, північну частину якої раніше називали Сінгапурським базаром, бо тут продавали в основному товари, привезені з Сінгапуру. Найпопулярніші подарунки з Мальдів — мініатюрні копії традиційних рибальських човнів, каремати, сплетені з пальмового волокна, консервований тунець.


Путівник по Мале

  • Парк Султана, побудований на місці зруйнованого в кінці XX століття палацу султана. Тут туристи зможуть насолодитися екзотичною рослинністю: кущами троянд, дикими орхідеями, фікусами-баньянами та водяними ліліями.
  • Національний музей, розташований в вцілілому крилі палацу султана, в якому представлені буддійські скульптури, старовинні музичні інструменти, макети рибальських човнів, речі монархів і скульптурне панно з мечеті Хукуру.
  • Палац Муліаге, що датується 1913 роком. Побудований в колоніальному стилі для сина султана. Після проголошення республіканського ладу став резиденцією президента.
  • П'ятнична мечеть, що датується XVII століттям. Мабуть, найцікавіша пам'ятка столиці, яку варто обов'язково внести в список must see, якщо ви збираєтеся купити путівку в Мале. У будівництві мечеті використовувалися коралові блоки й дорогоцінні породи дерева: червоне, золотий тик, сандал. Для освітлення влаштовані підвісні лампи, а бічні панелі будівлі списані арабською в'яззю.

Корисно знати

  • Для прогулянок по місту вибирайте скромний одяг, що прикриває плечі та коліна. Купальники, майки та сланці доречні тільки в курортній зоні.
  • Хоч місто маленьке, якщо вам потрібно буде викликати таксі, проблем не виникне. У місті працює безліч компаній по наданню цієї послуги. Перш ніж сісти в машину, дізнайтеся скільки для вас буде коштувати дістатися до потрібного місця. Не просіть водія зупинитися на півдорозі — якщо захочете продовжити поїздку, доведеться платити за подвійним тарифом.
  • В Мале, як і на інших островах, строго заборонено вживання алкоголю в громадських місцях.