Гірськолижні тури до Франції

Відвідування дозволено. Потрібен сертифікат про пройдений курс вакцинації від COVID-19. Правила, що застосовуються до вакцинованих дорослих, поширюються за тих самих умов на супроводжуючих їх неповнолітніх дітей. Детальніше про умови в'їзду

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Франції

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Зимові канікули по-французьки

Гірськолижна Франція приваблює любителів даного відпочинку великою різноманітністю трас, європейським сервісом, можливістю швидкого переміщення між курортами. Більше 200 маршрутів протяжністю 4000 км підготовлені для катання лижників, сноубордистів, шанувальників бобслею і інших зимових видів спорту.


Особливості гірськолижної Франції

Французькі Альпи - батьківщина зимових Олімпійських ігор. Вперше міжнародні змагання пройшли на схилах Шамоні в 1924 році. Франція приймала «білу» Олімпіаду ще два рази, що підтверджує високу якість професійних трас.

Гірськолижний відпочинок в Франції хороший з жовтня по травень. На курорти в Альпах і Піренеях приїжджають як любителі фрірайду, так і початківці лижники і сім'ї з дітьми. Навіть на початку і під кінець сезону туристів чекають «зелені», «сині», «червоні» і «чорні» траси у відмінному стані. Тут можна покататися на лижах, санках, сноубордах або сноутюбінг, а після активного дня «потусити» на дискотеках і розслабитися в спа. Для дітей відкриті денні садки, де за малюками доглядають няні.

Готельна база французьких гірських курортів налічує понад 400 готелів різних категорій. Часто резорти надають зручності «скі ін / аут» - можливість в'їзду і виїзду в хол готелю на лижах або борді. На території часто є закусочні і невеликі кафе, при елітних п'ятизіркових туркомплексах зустрічаються «мішленівські» ресторани.


Кращі гірськолижні курорти


«Три долини»

Об'єднана зона з 600 км трас і можливістю покупки єдиного скі-пасу. Валь Торанс - високогірна частина для професіоналів, аматорів, сноубордистів, молоді та сімейних туристів. У центральній частині «Трьох долин» розташований Мерібель з крутими «чорними» маршрутами і хорошими лижними школами. Найдорожче коштують тури на гірськолижну Францію в Куршевель - елітний район з кращими готелями і apre-ski.

«Порт-дю-Солей» ( «Врата Сонця»)

650 км для катання в чотирьох зонах недалеко від кордону зі Швейцарією: Шатель, Авориаз, Ле-Же, Морзін. Курорти орієнтовані переважно на сімейний відпочинок. Городок Авориаз побудований безпосередньо навколо трас, тут можна кататися прямо по вулицях. Ле-Же славиться природними маршрутами і хорошими умовами для фрірайду.

«Парадіскі»

425 км різних за складністю 236 трас поблизу Монблану. Курортний комплекс був створений на початку 2000-х, включає зони катання Лез-Арк,Ла-Плань,Пезе-Валландрі. Протяжність трас становить до 7 км. Для початківців лижників і дітей найбільше підійде інфраструктура Ла-план.


Вартість зимового відпочинку у Французьких Альпах

На poehalisnami.ua можна купити гірськолижні тури до Франції на 2022 рік за вигідною ціною. У вартість, крім проживання і харчування, входить абонемент на підйомники. Окремо денний безлімітний скі-пас коштує 25-53 EUR для дорослих і 18-35 EUR - для дітей. Оренда лиж або борда на тиждень обійдеться в 90-300 EUR, готелі пропонують картки на 20-30% знижку на прокат спортивного спорядження. У розпал сезону путівка в Францію на гірськолижний курорт обійдеться в 1500-3300 EUR на двох на тиждень.