Гірськолижні тури до Франції

У зв’язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Франції

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Зимові канікули по-французьки

Гірськолижна Франція приваблює любителів даного відпочинку великою різноманітністю трас, європейським сервісом, можливістю швидкого переміщення між курортами. Більше 200 маршрутів протяжністю 4000 км підготовлені для катання лижників, сноубордистів, шанувальників бобслею і інших зимових видів спорту.


Особливості гірськолижної Франції

Французькі Альпи - батьківщина зимових Олімпійських ігор. Вперше міжнародні змагання пройшли на схилах Шамоні в 1924 році. Франція приймала «білу» Олімпіаду ще два рази, що підтверджує високу якість професійних трас.

Гірськолижний відпочинок в Франції хороший з жовтня по травень. На курорти в Альпах і Піренеях приїжджають як любителі фрірайду, так і початківці лижники і сім'ї з дітьми. Навіть на початку і під кінець сезону туристів чекають «зелені», «сині», «червоні» і «чорні» траси у відмінному стані. Тут можна покататися на лижах, санках, сноубордах або сноутюбінг, а після активного дня «потусити» на дискотеках і розслабитися в спа. Для дітей відкриті денні садки, де за малюками доглядають няні.

Готельна база французьких гірських курортів налічує понад 400 готелів різних категорій. Часто резорти надають зручності «скі ін / аут» - можливість в'їзду і виїзду в хол готелю на лижах або борді. На території часто є закусочні і невеликі кафе, при елітних п'ятизіркових туркомплексах зустрічаються «мішленівські» ресторани.


Кращі гірськолижні курорти


«Три долини»

Об'єднана зона з 600 км трас і можливістю покупки єдиного скі-пасу. Валь Торанс - високогірна частина для професіоналів, аматорів, сноубордистів, молоді та сімейних туристів. У центральній частині «Трьох долин» розташований Мерібель з крутими «чорними» маршрутами і хорошими лижними школами. Найдорожче коштують тури на гірськолижну Францію в Куршевель - елітний район з кращими готелями і apre-ski.

«Порт-дю-Солей» ( «Врата Сонця»)

650 км для катання в чотирьох зонах недалеко від кордону зі Швейцарією: Шатель, Авориаз, Ле-Же, Морзін. Курорти орієнтовані переважно на сімейний відпочинок. Городок Авориаз побудований безпосередньо навколо трас, тут можна кататися прямо по вулицях. Ле-Же славиться природними маршрутами і хорошими умовами для фрірайду.

«Парадіскі»

425 км різних за складністю 236 трас поблизу Монблану. Курортний комплекс був створений на початку 2000-х, включає зони катання Лез-Арк,Ла-Плань,Пезе-Валландрі. Протяжність трас становить до 7 км. Для початківців лижників і дітей найбільше підійде інфраструктура Ла-план.


Вартість зимового відпочинку у Французьких Альпах

На poehalisnami.ua можна купити гірськолижні тури до Франції на 2021 рік за вигідною ціною. У вартість, крім проживання і харчування, входить абонемент на підйомники. Окремо денний безлімітний скі-пас коштує 25-53 EUR для дорослих і 18-35 EUR - для дітей. Оренда лиж або борда на тиждень обійдеться в 90-300 EUR, готелі пропонують картки на 20-30% знижку на прокат спортивного спорядження. У розпал сезону путівка в Францію на гірськолижний курорт обійдеться в 1500-3300 EUR на двох на тиждень.