Гірськолижні тури в Австрію

У зв’язку з пандемією коронавируса (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Австрії

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

Готуємо лижі в Австрію

Східні Альпи займають близько 70% площі країни, тому гірськолижний відпочинок в Австрії - найпопулярніший вид туризму, а п'яту частину населення держави становлять гірськолижники. Головним чином мандрівників приваблює тривалий сезон катання, який триває тут з листопада по травень. А льодовики Карінтії, Зальцбурга, Штирії і Тіролю розташовують до освоєння зимових видів спорту навіть влітку.


гірськолижна інфраструктура

В Австрії за весь час відкрилося понад 800 гірськолижних курортів, представлених і великими туристичними комплексами і мініатюрними селами. Альпійські схили налічують понад 70 регіонів для катання, де комфортно буде всім, і лижникам, і досвідченим професіоналам.

Гірськолижні тури в Австрію на 2019 і 2022 рік набирають популярність завдяки і потужно розвиненою системі apre-ski. Єдиний ski-pass відкриває доступ відразу до декількох зонах катання на території одного регіону.

Багато гірськолижні комплекси підходять для відпочинку з дітьми, маючи в своєму розпорядженні школами і розвиненою розважальною інфраструктурою. На території курортів працюють спа-салони, торгові центри, клуби і ресторани. Траси обладнані швидкісними підйомниками. Бюджетні і дорогі готелі тут побудовані в достатній кількості. Купити гірськолижний тур в Австрію - це значить вибрати зимовий відпочинок з вдалим співвідношенням ціни і якості.


Кращі гірськолижні курорти

  • Ішгль. Престижний курорт в Тіролі із загальною довжиною спусків в 200 км. Основна частина трас - середньої складності. Тут же знаходиться одна з найбільших трас для катання на санках-тобоганів.
  • УЗельденіпростяглися 70 км синіх маршрутів, тому Poehalisnami.ua пропонує даний курорт гірськолижникам-початківцям. Також обладнані чорні і червоні траси.
  • Санкт-Антон. Представлений складними трасами для катання і мережею підйомників. Туристів приваблює активне нічне життя, але дешеві гірськолижні тури до Австрії для Санкт-Антона - рідкість. 
  • Кітцбюель. Курорт, з якого почалася епоха гірськолижного туризму в австрійських Альпах. Сині траси простягаються на 70 км, червоні - 80 км, а чорні - 25 км.
  • Майрхофен. Тур в Австрію на гірськолижний курорт в Північний Тіроль туристи набувають заради того, щоб побачити найкрутішу в країні трасу «Харакірі» з ухилом 40 °.
  • Шладмінг. Володіє 9 гірськолижними зонами, з перепадом висот в 726 до 2700 м над рівнем моря. Входить в десятку кращих світових курортів, де впевнено себе почувають спортсмени з рівнем підготовки вище середнього. Великих готелів тут мало, зате переважають «Гастхоф» в альпійському стилі.

Скільки коштує?

Найдорожчі путівки припадають на зимові місяці. Бюджетний тижневий тур на двох коштує близько 900 EUR. Напередодні Нового року доведеться виділити на 200-300 EUR більше.

Вартість скі-пас на 6 днів в середньому становить 215-260 EUR, в залежності від курорту та сезону. Оренда гірськолижного комплекту в день потягне на 20-30 EUR. Індивідуальне заняття з інструктором обійдеться для дітей в 50-60 EUR, а для дорослих - 130 EUR.