Гірськолижні тури в Словаччину

У зв’язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) деякі країни тимчасово закриті для туристів. Дивіться доступні напрямки і умови їх відвідування тут.

Йде пошук турів

Рекомендовані готелі Словаччини

Перевірені готелі, які рекомендують наші найкращі менеджери.

Популярні напрямки

Поділіться з нами думкою щодо роботи сайту.
Чого вам не вистачає на нашому ресурсі?

гірськолижна Словаччина

Словаччина - частий вибір любителів гірських і зимових видів спорту з України. Тривалий гірськолижний сезон, європейський сервіс, мальовничі краєвиди Високих Татр і найчистіше повітря говорять самі за себе.


Сезонність і інфраструктура

Гірськолижні тури в Словаччину на 2022 рік можна купувати заздалегідь. Сніг в горах лежить з грудня по квітень.

Європейці і туристи з країн СНД часто проводять новорічні і різдвяні свята на одному з місцевих курортів (Ясне, Штрбське Плесо). Кращі обладнані трасами різного рівня складності, працюють готелі всіх категорій, а оздоровитися і розслабитися можна в місцевих спа-салонах. Прохолодними вечорами приємно знайомитися з місцевою кухнею в затишних ресторанах і кафе, а ціни в меню порадують доступністю.

Між містечками їздять рейсові автобуси та електропоїзди, тому обмежуватися трасами одного курорту не доведеться. Всі вони оснащені підйомниками, є спуски для новачків і для професіоналів, знайдуться схили і для дозвілля дітей. Урізноманітнити гірськолижний відпочинок в Словаччині можна екскурсіями по старовинних замках або поїздкою до термальних джерел.


Кращі гірськолижні курорти

  • Яснав Низьких Татрах вважається найбільш екологічно чистим районом Європи. Це сучасний курорт з прекрасними пейзажами і продуманою інфраструктурою.
  • Штрбське Плесов Високих Татрах підійде для всіх видів зимового спорту: стрибків з трампліну, лиж, сноубордингу. Тут же працює лікувальний курорт.
  • Татранська Ломніцарозділена на 2 зони катання: сині та червоні траси для початківців і досвідчених лижників відповідно. Сезон триває до початку травня.
  • СемаківціменеджериPoehalisnami.ua рекомендуютьдля сімейного відпочинку.
  • Подбанске- універсальне місце в Високих Татрах, підійде для новачків і професіоналів.

вартість путівок

Ціни на тижневий відпочинок для двох у Словаччині з перельотом починаються від 350 EUR. В цьому випадку розраховуйте на готель категорії 3 * і 4 *. Тижневий скі-пас для дорослого в Ясне буде коштувати від 178 EUR, для дітей - 125 EUR. Знайти вигідний тур на гірськолижний курорт в Словаччину можна після новорічних свят і в кінці сезону з березня по квітень.